Zobrazit větší

LEGO CREATOR 31091 Přeprava raketoplánu

5702016367867

A1:H048991 (pro objednávky)

Nové

Vydej se na místo startu s výkonnou 31091 Přepravou raketoplánu od LEGO® Creator 3 v 1, která obsahuje auto s plochou...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 570 Kč

Více informací:

LEGO CREATOR 31091 Přeprava raketoplánu - LEGO CREATOR - Děti v bavlnce .cz

LEGO CREATOR 31091 Přeprava raketoplánu

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Vydej se na místo startu s výkonnou 31091 Přepravou raketoplánu od LEGO® Creator 3 v 1, která obsahuje auto s plochou korbou a přívěs s vertikálními výfuky, střešní klaksony, tmavé čelní sklo a 10 robustních kol s mohutnými pneumatikami, a k tomu navíc raketoplán s velkými motory, otevírací dveře nákladového prostoru, funkční jeřáb a satelit. Sady od LEGO Creator 3 v 1 ti nabízí 3 různé stavitelské a herní zážitky. Postav přepravu raketoplánu a přestav ji na transportér helikoptéry nebo model auta s karavanem a užij si ještě více zábavy a dobrodružství.


Vychutnej si 3 stavební příležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav přepravu raketoplánu a přestav ji na parádní transportér helikoptéry nebo auto s karavanem.
Přeprava raketoplánu obsahuje auto s plochou korbou a přívěs, a k tomu navíc vesmírný raketoplán a satelit.
Auto s plochou korbou a přívěs nabízejí vertikální výfuky, střešní klaksony, tmavé čelní sklo a 10 kol s gumovými pneumatikami.
Raketoplán nabízí autentickou barevnou kombinaci, tmavé čelní sklo, velké motory, otevírací dveře nákladového prostoru a funkční jeřáb.
Nalož raketoplán na výkonný náklaďák a vydej se na místo startu.
Vzlétni do vesmíru, otevři dveře nákladního prostoru, uveď pomocí jeřábu satelit na oběžnou dráhu a hladce se vrať zase zpátky na zem!
Přeprava raketoplánu (s raketoplánem) měří přes 10 cm na výšku, 28 cm na délku a 12 cm na šířku.
Transportér helikoptéry měří přes 8 cm na výšku, 17 cm na délku a 3 cm na šířku.
Auto s karavanem měří přes 4 cm na výšku, 16 cm na délku a 3 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CREATOR


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CREATOR 31091 Přeprava raketoplánu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz