Zobrazit větší

Lego Creator 31087 Bugina do dun

5702016367829

A1:H048995 (pro objednávky)

Nové

Proháněj se drsným terénem s 31087 Buginou do dun od LEGO® Creator, která nabízí barevný...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 309 Kč

Více informací:

Lego Creator 31087 Bugina do dun - LEGO CREATOR - Děti v bavlnce .cz

Lego Creator 31087 Bugina do dun

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Proháněj se drsným terénem s 31087 Buginou do dun od LEGO® Creator, která nabízí barevný sportovní design s robustními pneumatikami, čelními světly, viditelným zadním motorem s přívodem vzduchu, velkým zadním spojlerem a výfukem, ale také propracovaný kokpit s červeným sedadlem pro řidiče, volantem a otevírací ochrannou klecí. Sady od LEGO Creator 3 v 1 ti nabízí 3 různé stavitelské a herní zážitky. Postav buginu do dun a přestav ji na letadlo nebo drsnou čtyřkolku a vychutnej si ještě více akce a dobrodružství ve vysoké rychlosti.


Vychutnej si 3 stavební příležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav buginu do dun a přestav ji na rychlé letadlo, na jehož palubě můžeš vzlétnout do vzduchu, nebo se proháněj drsným terénem na odolné čtyřkolce.
Bugina do dun nabízí barevný sportovní design s robustními pneumatikami, čelními světly, viditelným zadním motorem s přívodem vzduchu, velkým zadním spojlerem a výfukem, ale také propracovaný kokpit s červeným sedadlem pro řidiče, volantem a otevírací ochrannou klecí.
Podívej se na sportovní kombinaci modré, bílé a žluté barvy buginy do dun.
Závoď a proháněj se terénem v parádní bugině do dun!
Bugina do dun měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku.
Letadlo měří přes 6 cm na výšku, 13 cm na délku a 14 cm na šířku.
Čtyřkolka měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na délku a 6 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CREATOR


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Creator 31087 Bugina do dun ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz