Zobrazit větší

LEGO CITY 60234 Sada postav – Zábavná pouť

5702016370553

A1:H051418 (pro objednávky)

Nové

Přidejte ještě více zábavy do dobrodružství, které vaše dítě prožívá v LEGO® City....

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 799 Kč

Více informací:

LEGO CITY 60234 Sada postav – Zábavná pouť - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

LEGO CITY 60234 Sada postav – Zábavná pouť

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Přidejte ještě více zábavy do dobrodružství, které vaše dítě prožívá v LEGO® City. Sada postav – Zábavná pouť 60234 obsahuje 14 nových minifigurek, které můžeš přidat do svého města, a navíc hru na házení kroužků se 3 figurkami kachen, které jsou novinkou pro červen 2019, střelnici s vystřelovačem, stůl pro malování na obličej, stánek se zkouškou síly a zmrzlinářské kolo s deštníkem a prostorem pro kornoutek zmrzliny.


Součástí je 14 LEGO® City minifigurek: chůdař, 2 kluci, 2 holky, 2 teenageři, dědeček, babička, máma, táta, malíř na obličej, zmrzlinář a pracovník zábavního parku.
Součástí je zmrzlinářské kolo s deštníkem a prostorem pro kornoutek zmrzliny, které spatří světlo světa 2019, střelnice s vystřelovačem, stůl pro malování na obličej, bazén s kachnami pro házení kroužku a stánek se zkouškou síly.
Mezi doplňky najdeš 2 kroužky, 3 gumové kachny, které jsou novinkou pro červen 2019, čepici s vrtulkou, která je také novinkou pro červen 2019, kornoutek zmrzliny, zmrzlinu, štětec, 6 kyblíků s barevné provedeními, medvídka, 3 náboje do vystřelovače, zvířátko z balónku, párek v rohlíku a sestavitelnou palici.
Zmrzlinářské kolo měří přes 6 cm na výšku, 7 cm na délku a 4 cm na šířku.
Střelnice měří přes 4 cm na výšku, 5 cm na šířku a 4 cm do hloubky.
Bazén s kachnami měří přes 3 cm na šířku a je 3 cm hluboký.
Stánek se zkouškou síly měří přes 8 cm na výšku, 3 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CITY 60234 Sada postav – Zábavná pouť ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz