Zobrazit větší

LEGO CITY 60233 Otevření obchodu s koblihami

5702016370539

A1:H051443 (pro objednávky)

Nové

Vyrazte se svým malým stavitelem do víru města v této sadě inspirované animovaným seriálem LEGO®...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 859 Kč

Více informací:

LEGO CITY 60233 Otevření obchodu s koblihami - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

LEGO CITY 60233 Otevření obchodu s koblihami

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Vyrazte se svým malým stavitelem do víru města v této sadě inspirované animovaným seriálem LEGO® City. Parádní sada 60233 Otevření obchodu s koblihami obsahuje nákladní vůz s jeřábem s vysouvacím ramenem, podstavu s výsuvnými stabilizačními nohami, dodávku novinářů s otevírací střechou a satelitem, taxi, policejní motorku a kolo s pojízdnou kavárnou, které spatří světlo světa v červnu 2019. Součástí zábavné stavebnice je také hračkářství, obchod s koblihami a bankomat. Obchod s koblihami ukrývá funkci uvolnění obří koblihy ze střechy budovy. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety.


Součástí je 10 LEGO® City minifigurek: policejní strážník Duke DeTain, padouch, majitel hračkářství, 2 baristé, řidič kamionu, reportér, kameraman, řidič taxi a dítě.
V této stavebnici najdeš obchod s koblihami s kávovarem, otevíracími dveřmi, funkcí uvolnění obří koblihy ze střechy obchodu a bankomatem, a navíc hračkářství s balónky a policemi na hračky.
Propracovaná sada obsahuje také nákladní vůz s jeřábem se zvedacím a vysouvacím ramenem, na kterém je řetěz, podstavec pro obří koblihu s výsuvnými stabilizačními nohami, policejní motorku, taxi s odnímatelnou střechou, dodávku novinářů s otevírací střechou, satelitem, televizními obrazovkami a produkčním vybavením, a navíc kolo s deštníkem, které spatří světlo světa v červnu 2019.
Doplňky zahrnují čepici s vrtulkou, která je novinkou pro červen 2019, medvídka, kytaru, skateboard, vláček, rybářskou síť, kameru, mikrofon, páčidlo, 5 koblih, 5 muffinů, 4 sušenky, bankovku a 5 kávových šálků.
Přesuň jeřáb, otočením knoflíku zvedni obří koblihu, pak vysuň rameno a usaď koblihu na místo.
Stiskni tlačítko na střeše obchodu a uvolni obří koblihu, ať se odkutálí do ulic města.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory z;a pochodu.
Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.
S touto hračkou si děti mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® City.
Nákladní vůz s jeřábem měří přes 9 cm na výšku, 28 cm na délku a 7 cm na šířku.
Dodávka novinářů měří přes 8 cm na výšku, 11 cm na délku a 6 cm na šířku.
Kolo s pojízdnou kavárnou měří přes 6 cm na výšku, 8 cm na délku a 4 cm na šířku.
Taxi měří přes 5 cm na výšku, 11 cm na délku a 5 cm na šířku.
Policejní motorka měří přes 3 cm na výšku a 7 cm na délku.
Obchod s koblihami měří přes 17 cm na výšku, 14 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
Hračkářství měří přes 13 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CITY 60233 Otevření obchodu s koblihami ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz