Zobrazit větší

Lego City 60232 Autoservis

5702016370522

A1:H051417 (pro objednávky)

Nové

Nastartujte kreativitu svého malého stavitele s touto stavebnicí inspirovanou novým LEGO® City seriálem,...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 799 Kč

Více informací:

Lego City 60232 Autoservis - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

Lego City 60232 Autoservis

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Nastartujte kreativitu svého malého stavitele s touto stavebnicí inspirovanou novým LEGO® City seriálem, který vyjde v roce 2019. Tato sada LEGO 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a děti. Obsahuje budovu myčky, závodní auto, odtahový vůz, benzínový tanker, autoservis a benzínovou pumpu se speciální kostkou pro začátečníky a začátečnickými podložkami, které jim umožní zažít radost z postavení modelů na vlastní pěst. Součástí je jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému staviteli porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO City. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety.


LEGO® sady 4+ jsou speciálně navrženy tak, aby byly pro malé stavitele zábavné a snadné a pomohly jim rozvíjet důvěru ve vlastní schopnosti skrze jednoduché stavební kroky. Ideální pro seznámení s LEGO stavebnicemi.
Součástí jsou 4 LEGO® City minifigurky: Harl Hubbs, mechanik, pracovník čerpací stanice a automobilový závodník.
Tato sada pro děti nabízí 3 budovy: průjezdnou myčku s hadicí a kbelíkem, autoservis se zvedákem na auta a čerpací stanici s ohebnou hadicí.
Také zahrnuje 3 vozidla: červené sportovní auto s červenými koly, žlutý a modrý odtahový vůz se zvedacím jeřábovým ramenem a benzínový tanker s ohebnou hadicí.
Mezi doplňky najdeš 2 dopravní kužely, hrnek, dávkovač na olej, kbelík, nářadí, výfukové potrubí, barel ropy a přívod vzduchu.
Najeď s autem na zvedák, ať ho můžeš opravit, pak s ním zajeď do myčky, natankuj a můžeš vyrazit na cesty.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory z;a pochodu.
Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.
Sady LEGO® 4+ představují dětem svět filmových hrdinů, známých televizních postav a hrdinů všedního dne.
Sady LEGO® 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO Juniors a jsou kompatibilní se všemi LEGO stavebnicemi pro kreativní stavění.
Tato sada představujte ideální dárek pro předškoláky a menší děti.
S touto hračkou si děti mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® City.
Závodní auto měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 4 cm na šířku.
Odtahový vůz měří přes 6 cm na výšku, 9 cm na délku a 4 cm na šířku.
Benzínový tanker měří přes 5 cm na výšku, 9 cm na délku a 4 cm na šířku.
Myčka měří přes 10 cm na výšku, 9 cm na šířku a je 9 cm hluboká.
Autoservis měří přes 11 cm na výšku, 12 cm na šířku a 11 cm do hloubky.
Čerpací stanice měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na šířku a je 8 cm hluboký.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego City 60232 Autoservis ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz