Zobrazit větší

Lego City 60231 Zásahový vůz velitelky hasičů

5702016370515

A1:H051420 (pro objednávky)

Nové

Udělejte svému dítěti radost tímto propracovaným hasičským vozem z nového televizního seriálu,...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 442 Kč

Více informací:

Lego City 60231 Zásahový vůz velitelky hasičů - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

Lego City 60231 Zásahový vůz velitelky hasičů

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Udělejte svému dítěti radost tímto propracovaným hasičským vozem z nového televizního seriálu, který vyjde v roce 2019. Bezvadná sada LEGO® City 60231 Zásahový vůz velitelky hasičů obsahuje hasičský vůz z kostek s odnímatelným žebříkem, otevírací střechou a displejem v kabině, a navíc také elektrický rozvaděč se sestavitelným prvkem ohně a otevíracími dveřmi, vodní dělo s vodní nádrží a 2 minifigurky. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní z;a pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy.


Součástí jsou 2 LEGO® City minifigurky: Freya McCloud a hasič.
V této stavebnici pro děti najdeš hasičský vůz s odnímatelným žebříkem, otevírací střechou a displejem v kabině, a navíc vodní nádrž s vodním dělem, které ukrývá funkci vystřelování.
Sada obsahuje také elektrický rozvaděč s otevíracími dveřmi.
Doplňky zahrnují požární sekyru, vysílačku, megafon, hasicí přístroj, hrnek s logem marshmallow, 2 bílé a modré kužely a 4 dílky vody, a navíc sestavitelný plamen.
Pomocí tlačítka na vodním děle aktivuj funkci střílení a tref se s dílky vody na plameny.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory z;a pochodu.
Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.
S touto hračkou si děti mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® City.
Policejní vůz měří přes 6 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm na šířku.
Elektrický rozvaděč měří více než 3 cm čtvereční.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego City 60231 Zásahový vůz velitelky hasičů ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz