Zobrazit větší

LEGO CITY 60227 Měsíční vesmírná stanice

5702016370478

A1:H051424 (pro objednávky)

Nové

Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 125 Kč

Více informací:

LEGO CITY 60227 Měsíční vesmírná stanice - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

LEGO CITY 60227 Měsíční vesmírná stanice

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA. Detailní sada LEGO® City 60227 Měsíční vesmírná stanice nabízí 3 odnímatelné, modulární části, které lze přizpůsobit a uspořádat podle libosti. Najdeš tady kuchyňský modul, modul pro spaní a cvičení a laboratorní modul se světelnou kostkou, a navíc taky středovou přechodovou komoru, odnímatelnou družici a raketoplán, který je vybaven otevíracím kokpitem a úložným prostorem. Součástí sady jsou také 4 minifigurky a robot. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní z;a pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy.


Součástí stavebnice jsou 4 LEGO® City minifigurky: 2 astronauti a 2 členové posádky, a navíc figurka robota.
Sada nabízí 3 odnímatelné moduly s odklápěcí střechou: obývací modul s běžícím pásem, antigravitační postelí a televizní obrazovkou; laboratorní modul se světelnou kostkou a výzkumnými nástroji; kuchyňský modul s rostlinami a pecí na pizzu; a navíc hlavní přechodovou komoru. Moduly lze různými způsoby skládat kolem hlavní přechodové komory.
Tato stavebnice inspirovaná NASA obsahuje také družici se skládacími solárními panely a odnímatelný raketoplán s nákladovým prostorem a otevíracím kokpitem.
Doplňky zahrnují opravářské nářadí, pizzu, 2 geody s modrými krystaly, které jsou novinkou pro červen 2019, helmu s modrým hledím, skafandr se zlatým hledím a oddělovač kostek.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory z;a pochodu.
Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.
Ideální dárek pro kreativní děti, které mají rády vesmír.
Raketoplán měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 12 cm na šířku.
Družice měří přes 3 cm na výšku, 5 cm na délku a 17 cm na šířku.
Kuchyňský modul měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku.
Laboratorní modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku.
Obývací modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku.
Hlavní přechodová komora měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na délku a 17 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CITY 60227 Měsíční vesmírná stanice ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz