Zobrazit větší

LEGO CITY 60216 Hasiči v centru města

5702016369489

A1:H049007 (pro objednávky)

Nové

Ochraň občany LEGO® City s akční sadou 60216 Hasiči v centru města, která obsahuje velké požární auto s novou...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 2 699 Kč

Více informací:

LEGO CITY 60216 Hasiči v centru města - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

LEGO CITY 60216 Hasiči v centru města

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Ochraň občany LEGO® City s akční sadou 60216 Hasiči v centru města, která obsahuje velké požární auto s novou světelnou a zvukovou kostkou, která spatří světlo světa v lednu 2019, vysouvacím otočným žebříkem s požární hadicí a novým vodním dělem s funkcí „stříkání vody“, které vyjde v lednu 2019. Tato vzrušující sada obsahuje také třípatrovou budovu se střechou, staveniště s plotem, padající lampu a mobilní záchod s odnímatelným horním a předním dílem, a navíc samostatně stojící jeřáb s rotujícím ramenem a funkčním navijákem. Dále zde najdeš také hasičskou helikoptéru s otevíracím kokpitem a hasičského robota R.O.S.-T3, obojí s novým trojitým vystřelovačem, který vyjde v lednu 2019, a motorku s prostorem pro výstražná světla, a navíc také 7 minifigurek.


Obsahuje 7 LEGO® City minifigurek: 2 stavební dělníky, pilota a 4 hasiče.
Tato vzrušující sada obsahuje také třípatrovou budovu se střechou, staveniště s plotem, držáky nástrojů, padající lampu a mobilní záchod s odnímatelným horním a předním dílem, a navíc samostatně stojící jeřáb s rotujícím ramenem a funkčním navijákem s hákem.
Stavebnice obsahuje velké požární auto s žebříkem s novou světelnou a zvukovou kostkou, která vyjde v lednu 2019, vysouvacími podpěrami, otevíracím úložným prostorem vepředu a na boku, vysouvacím otočným žebříkem s požární hadicí a novým vodním dělem s funkcí „stříkání vody“, které vyjde v lednu 2019.
Tato skvělá sada nabízí také hasičskou motorku, záchranný vrtulník s otevíracím kokpitem a otočnými rotory a požárnického robota na dálkové ovládání R.O.S.-T3 s vysouvacími drápy. Oba stroje jsou vybaveny novým trojitým vystřelovačem, který vyjde v lednu 2019.
Doplňky zahrnují 2 varovná světla, rádio, 2 sady kouřových zařízení, 12 dílků vody, sbíječku, sendvič, 2 láhve vody, dílek dálkového ovládání pro jeřáb, 2 nové požární sekery, které vyjdou v lednu 2019, a dílek dálkového ovládání pro R.O.S.-T3, a navíc 9 sklápěcích sestavitelných dílků ohně.
Otoč jeřáb a zvedni mobilní záchod pomocí navijáku.
Stiskni světelnou a zvukovou kostku hasičského vozu s žebříkem a uháněj jako o závod na místo požáru.
Vysuň žebřík, zmáčkni měchy, abys vystřelil dílky vody z vodního děla, a sestřel plameny.
Při boji s ohněm můžeš také použít trojité vystřelovače helikoptéry a robota R.O.S.-T3.
Tato fantastická sada obsahuje více než 900 dílků.
Budova se staveništěm, včetně lampy a mobilním záchodem, měří více než 27 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
Hasičské auto se žebříkem měří přes 8 cm na výšku, 39 cm na délku a 6 cm na šířku.
Jeřáb měří přes 24 cm na výšku, 21 cm na délku a 11 cm na šířku.
Helikoptéra měří přes 8 cm na výšku, 19 cm na délku a 4 cm na šířku.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží LEGO CITY 60216 Hasiči v centru města ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz