Zobrazit větší

Lego City 60212 Grilování a požár

5702016369243

A1:H049118 (pro objednávky)

Nové

Chraňte LEGO® City společně s vašim dítětem se sadou 60212 Grilování a požár. Tato sada LEGO 4+ je...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 239 Kč

Více informací:

Lego City 60212 Grilování a požár - LEGO CITY - Děti v bavlnce .cz

Lego City 60212 Grilování a požár

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Chraňte LEGO® City společně s vašim dítětem se sadou 60212 Grilování a požár. Tato sada LEGO 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a děti. Obsahuje bezvadné hasičské auto s vysouvacím kyblíkem a uložištěm pro nástroje, a navíc speciální podložkou pro začátečníky, která jim umožní postavit model bez pomoci a zažít tak radost ze stavění na vlastní pěst. Součástí je jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému hasiči porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO City. Tato vzrušující požárnická sada od LEGO City obsahuje strom a gril, a navíc novou požární sekeru, která vyjde v lednu 2019, a 2 minifigurky.


Sady LEGO® 4+ jsou speciálně navrženy tak, aby byly pro malé stavitele zábavné a snadné a pomohly jim rozvíjet důvěru ve vlastní schopnosti skrze jednoduché stavební kroky. Ideální pro seznámení s LEGO stavebnicemi.
Obsahuje 2 LEGO® City minifigurky: hasiče a návštěvníka parku.
Sada nabízí snadno sestavitelné hasičské auto s vysouvacím kyblíkem a uložištěm pro nástroje, a navíc speciální podložkou pro začátečníky, aby se vaše dítě rychle naučilo stavět a hrát si ve vzrušujícím světě LEGO® City.
Obsahuje také strom a gril.
Mezi příslušenství najdete párek v rohlíku, požární hadici, dílky vody a požárnickou sekeru, která vyjde v lednu 2019, a navíc i 2 sestavitelné plameny.
Vysuňte kbelík hasičského vozu a uhaste oheň.
Až akce skončí, připevněte hasičskou hadici zase na vůz.
Stavebnice LEGO® 4+ seznámí vaše dítě s ohromným světem každodenních hrdinů.
Sady LEGO® 4+ bývaly dříve označovány jako LEGO Juniors a jsou kompatibilní se všemi LEGO stavebnicemi pro kreativní stavění.
Tato sada představujte ideální dárek pro předškoláky a děti.
Hasičský vůz měří přes 9 cm na výšku, 8 cm na délku a 5 cm na šířku.
Strom s grilem měří přes 6 cm na výšku, 4 cm na šířku a 4 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO CITY


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego City 60212 Grilování a požár ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz