LEGO Náměstí ve městě

5702015350891

TS104644 (pro objednávky)

Nové

Stavebnice Lego podporuje zručnost, tvořivost a rozvíjí fantazii vašeho dítěte. Lego stavebnice je...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: SklademOsobní odběr: Uloženka.cz
- zdarma (nutná objednávka předem).
Dopravné: DOPRAVA ZDARMA !

Cena dnes: 4 024 Kč

Více informací:

Děti v bavlnce .cz - výbava a hračky pro děti :
LEGO Náměstí ve městě - Děti v bavlnce .cz

Stavebnice Lego podporuje zručnost, tvořivost a rozvíjí fantazii vašeho dítěte. Lego stavebnice je typická svou stálobarevností, pevností, přesností rozměrů a detailů - jednoduchost v sestavování i rozebírání. Věřte, že si tuto stavebnici vaše dítě velice brzy oblíbí. Balení obsahuje: 12 mini figurek - řidič tramvaje, prodavačka v kavárně, pilot vrtulníku, poslíček s pizzou, mechanik, řidič odtahového vozidla, prodavačka aut, prodavač párků v rohlíku, prodavač, doručovatel, dívka a chlapec. Také obsahuje 2 sochy Lego obchodu. Parametry Lego Náměstí ve městě: Doporučený věk – od 6 let  Určení – pro kluky i holky Počet dílků – 1 683 ks Video Lego Námestí ve městě:

Parametry:

  • Distribuce: CZ

Potřebujete další informace ke zboží LEGO Náměstí ve městě ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

29 dalších produktů ve stejné kategorii:


DOPORUČUJEME - z nabídky našich obchodů:

Zboží pro děti - 60 tisíc výrobků pro děti např: Čepice, šály a rukavice - výbava pro děti na Děti v bavlnce .cz | Obchodní dům - 55 tisíc položek zboží např: Müsli tyčinky - centrum nákupu Net Obchodak .cz