Zobrazit větší

Lego Architecture 21405 Trafalgarské náměstí

5702016368321

A1:H051369 (pro objednávky)

Nové

Vytvoř úžasnou atmosféru centra Londýna se sadou LEGO® Architecture 21045 Trafalgarské náměstí....

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 2 299 Kč

Více informací:

Lego Architecture 21405 Trafalgarské náměstí - LEGO ARCHITECTURE - Děti v bavlnce .cz

Lego Architecture 21405 Trafalgarské náměstí

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Vytvoř úžasnou atmosféru centra Londýna se sadou LEGO® Architecture 21045 Trafalgarské náměstí. Náměstí je pojmenované na počest vítězství lorda Horatio Nelsona nad Napoleonem v roce 1805. Od té doby se stalo populární turistickou atrakcí a oblíbeným místem pro politická a společenská setkání. Součástí tohoto detailního LEGO modelu jsou Národní galerie s ikonickou kupolí a sloupovým průčelím, Nelsonův sloup lemovaný 4 lvy, slavné fontány, které stojí na náměstí, a 4 piedestaly. Odděláním zadní části budovy Národní galerie lze zpřístupnit detailní interiér, včetně sochy z kostek a obrazů. Stromy lemované okraje, zdobené lampy, 2 londýnské autobusy, 2 černé taxíky a dlážděná podložka zachycují atmosféru náměstí a okolí. Model je ozdoben cedulkou s popisem a nabízí vysoce obohacující stavitelský zážitek všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři.


LEGO® Architecture interpretace Trafalgarského náměstí.
Obsahuje budovu Národní galerie, Nelsonův sloup se 4 lvy, 2 kašny, 4 piedestaly, 10 stromů, 6 sloupů a dlážděnou podložku znázorňující náměstí a okolí. Navíc v sadě najdeš i 2 londýnské autobusy a 2 černé taxíky.
Součástí je brožurka, ve které najdeš informace o designérovi, architektuře a historii každé budovy, a také historické informace o Trafalgarském náměstí a o jeho architektonickém dědictví. (Pouze v angličtině. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
Obsahuje dekorativní cedulku s nápisem „Trafalgar Square“.
LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Tato řada byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
Tato sada obsahuje více než 1190 dílků.
Užij si příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek se sadou od LEGO® Architecture. ? Model měří přes 12 cm na výšku, 24 cm na šířku a 20 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ARCHITECTURE


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Architecture 21405 Trafalgarské náměstí ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz