Zobrazit větší

Lego Architecture 21046 Empire State Building

5702016368338

A1:H051370 (pro objednávky)

Nové

Posuň své LEGO® stavitelské dovednosti na vyšší úroveň se sadou LEGO Architecture 21046 Empire State...

Více informací:

Výrobce: LEGO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 2 390 Kč

Více informací:

Lego Architecture 21046 Empire State Building - LEGO ARCHITECTURE - Děti v bavlnce .cz

Lego Architecture 21046 Empire State Building

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Posuň své LEGO® stavitelské dovednosti na vyšší úroveň se sadou LEGO Architecture 21046 Empire State Building. Empire State Building se přímo v srdci New Yorku tyčí nad okolními mrakodrapy. Výstavba budovy začala 17. března 1930 a jen o jeden rok a 45 dní později, 1. května 1931, byl mrakodrap otevřen. V roce 1950 pak vyrostl do své dnešní výšky, kdy byla přidána ikonická anténní věž. Se svými 55 cm se jedná o nejvyšší model LEGO Architecture k dnešnímu dni (červenec 2019). Tato vysoce detailní sběratelská replika přesně zachycuje symetrické linie budovy, od 4 zavěšených fasád až po anténní věž ve stylu art deco. Součástí je i dlážděná podložka zobrazující Pátou Avenue a okolní silnice se žlutými taxíky a ozdobná popisná cedulka. Tento model si můžeš vystavit ze všech úhlů a jeho stavění představuje zajímavý a obohacující zážitek. Doma nebo v kanceláři se bude skutečně vyjímat. Byl navržen pro všechny se zájmem o cestování, architekturu, historii a design.


LEGO® Architecture interpretace mrakodrapu Empire State Building.
Model lze vystavit ze všech úhlů a nabízí 4 vysoce detailní fasády, stříbrnou anténní věž a dlážděnou podložku zobrazující Pátou Avenue a okolní silnice se 6 žlutými taxíky.
Se svými 55 cm je stavebnice Empire State Building nejvyšším modelem LEGO® Architecture k dnešnímu dni (červenec 2019).
Součástí je brožurka, ve které najdeš informace o designérovi, architektuře a historii budovy, a také historické informace o Empire State Building a o architektonickém dědictví tohoto mrakodrapu. (Pouze v angličtině. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
Obsahuje dekorativní cedulku s nápisem „Empire State Building“.
LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Tato řada byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
Tato sada obsahuje více než 1750 dílků.
Užij si příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek se sadou od LEGO® Architecture.
Měří přes 55 cm na výšku, 20 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ARCHITECTURE


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Architecture 21046 Empire State Building ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz