Zobrazit větší

Lego Architecture 21044 Paříž

5702016368314

A1:H048996 (pro objednávky)

Nové

Spoj dohromady nejslavnější pařížská místa díky tomuto nádhernému panoramatickému modelu...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 182 Kč

Více informací:

Lego Architecture 21044 Paříž - LEGO ARCHITECTURE - Děti v bavlnce .cz

Lego Architecture 21044 Paříž

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Spoj dohromady nejslavnější pařížská místa díky tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paříže. Sada 21044 LEGO® Architecture z kolekce panoramatických stavebnic obsahuje Vítězný oblouk, bulvár Champs-Elysées, výškovou budovu Tour Montparnasse, výstavní pavilon Grand Palais, Eiffelovu věž a slavný Louvre, a navíc ozdobnou cedulku s názvem města. Tato LEGO sada byl navržena tak, aby poskytla příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Tento jedinečný kousek se bude také skvěle vyjímat doma nebo v kanceláři. Každý panoramatický model díky svému měřítku a skutečným barvám představuje věrnou kopii všech budov v menším provedení.


LEGO® Architecture interpretace města Paříž.
Obsahuje nejslavnější pařížská místa – nechybí Vítězný oblouk, bulvár Champs-Elysées, výškovou budovu Tour Montparnasse, výstavní pavilon Grand Palais, Eiffelovu věž ani slavný Louvre. Součástí modelu jsou i travnaté plochy a stromy.
Součástí je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře a historii každé budovy, a také historické informace o Paříži a o jejím architektonickém dědictví. (K dispozici pouze ve francouzštině a angličtině. Překlady do dalších jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
Obsahuje základní desku o velikosti 4 x 32 s ozdobnou cedulkou s názvem města.
Stavěj ta nejdynamičtěji se rozvíjející města na světě se sérií panoramatických stavebnic LEGO® Architecture.
Stavebnice LEGO® Architecture oslavují svět architektury a jako prostředek využívají LEGO kostky. Tato kolekce byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
Tato sada obsahuje více než 694 dílků.
Měří přes 22 cm na výšku, 28 cm na šířku a 11 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ARCHITECTURE


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Architecture 21044 Paříž ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz