Zobrazit větší

Lego Architecture 21043 San Francisco

5702016368307

A1:H048992 (pro objednávky)

Nové

Připomeň si architektonickou krásu San Francisca s tímto parádním sběratelským modelem 21043 od LEGO®...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 150 Kč

Více informací:

Lego Architecture 21043 San Francisco - LEGO ARCHITECTURE - Děti v bavlnce .cz

Lego Architecture 21043 San Francisco

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Připomeň si architektonickou krásu San Francisca s tímto parádním sběratelským modelem 21043 od LEGO® Architecture. Tato sběratelská LEGO stavebnice obsahuje typické místa a stavby San Francisca, včetně slavných barevných viktoriánských domků, pro které se vžil termín „painted ladies“, mrakodrapů 555 California Street, Transamerica Pyramid, Salesforce Tower, věže Coit Tower, mostu Golden Gate a ostrova Alcatraz. Podložka s modrými dílky představující úžinu pod mostem Golden Gate a cedulka se jménem města skvěle dokreslují tento úžasný model. Panoramatická kolekce LEGO Architecture obsahuje modely, které si můžete vystavit doma nebo v kanceláři. Tato kolekce byla vytvořena pro všechny milovníky cestování, architektury, historie a designu. Každá panoramatická stavebnice díky svému měřítku a skutečným barvám představuje věrnou kopii každé z budov v menším provedení.


LEGO® Architecture interpretace města San Francisco.
Obsahuje ikonické místa a stavby San Francisca, včetně slavných barevných viktoriánských domků, pro které se vžil termín „painted ladies“, mrakodrapů 555 California Street, Transamerica Pyramid, Salesforce Tower, věže Coit Tower, mostu Golden Gate a ostrova Alcatraz.
Obsahuje podložku s modrými dílky představující úžinu pod mostem Golden Gate.
Součástí je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře a historii každé budovy, a také historické informace o San Franciscu a o jeho architektonickém dědictví. (Pouze v angličtině. Překlady do dalších jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
Obsahuje základní desku o velikosti 4 x 34 s ozdobnou cedulkou s názvem města.
Stavěj ta nejvíce vzrušující města na světě se sérií panoramatických stavebnic LEGO® Architecture.
Stavebnice LEGO® Architecture oslavují svět architektury a jako prostředek využívají LEGO kostky. Tato kolekce byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
Tato sada obsahuje více než 629 dílků.
Měří přes 16 cm na výšku, 28 cm na šířku a 7 cm do hloubky.

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ARCHITECTURE


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Architecture 21043 San Francisco ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz