Zobrazit větší

Lego Architecture 21028 New York City

5702015591218

A1:H031790 (pro objednávky)

Nové

Zachyť architektonickou podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 068 Kč

Více informací:

Lego Architecture 21028 New York City - LEGO ARCHITECTURE - Děti v bavlnce .cz

Lego Architecture 21028 New York City

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Zachyť architektonickou podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a Sochu svobody, jenž tvoří krásnou scenérii. Každá LEGO budova je navržena tak, aby poskytla výjimečný a prospěšný stavitelský zážitek díky barvám, jako ve skutečnosti, a díky stejnému měřítku pro všechny budovy. Tento úžasný model se zaměřuje na krásnou architektonickou rozmanitost jednoho z nejdynamičtějších měst na světě.

 

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO ARCHITECTURE


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Architecture 21028 New York City ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz