Zobrazit větší

ForCell Zadní Kryt Lux S White pro Samsung i8190

A1:TP10759 (pro objednávky)

Nové

ForCell Zadní Kryt Lux S White pro Samsung i8190Pouzdro z měkkého silikonu dokonale chrání telefon před poškrábáním a poškozením. Přední...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 44 Kč

Více informací:

ForCell Zadní Kryt Lux S White pro Samsung i8190 - Kryty - Děti v bavlnce .cz

ForCell Zadní Kryt Lux S White pro Samsung i8190

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


ForCell Zadní Kryt Lux S White pro Samsung i8190Pouzdro z měkkého silikonu dokonale chrání telefon před poškrábáním a poškozením. Přední okraj obalu je vystouplý pro zvýšenou ochranu (skla) při pokládání čelem dolů. Oblíbená ochrana mobilního telefonu ve formě pružného silikonového pouzdra. Předností je snadná aplikace, přesné výřezy na tlačítka a ovládací prvky. Moderní pouzdro vyrobené z kvalitního materiálu, který lehce pruží. Zvyšuje odolnost Vašeho mobilního telefonu a chrání ho před poškrábáním a zmírní následky pádu. Přesně padne na daný model telefonu.

Kategorie dětského zboží: Mobilní telefony a tablety | Příslušenství | Kryty


Potřebujete další informace k dětskému zboží ForCell Zadní Kryt Lux S White pro Samsung i8190 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz