Zobrazit větší

Hra školou® Barvičky kreativní hra v krabici 16x25x5cm

5906018020342

A1:UN35646 (pro objednávky)

Nové

Velice jednoduchá a chytlavá hra pro děti. Naučte děti něčemu nového s touto kreativní a naučnou hrou. Pravidla...

Více informací:

Výrobce: PEXI

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 159 Kč

Více informací:

Hra školou® Barvičky kreativní hra v krabici 16x25x5cm - Kreativní hračky - Děti v bavlnce .cz

Hra školou® Barvičky kreativní hra v krabici 16x25x5cm

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Velice jednoduchá a chytlavá hra pro děti. Naučte děti něčemu nového s touto kreativní a naučnou hrou. Pravidla této hry jsou velice jednoduchá – skládáte příslušné dvojice k sobě. Na jedné půlce kartičky se nachází určitý obrázek – jablíčko (červená a zelená barvička) nebo jahůdka (červená, zelená a žlutá barvička) a úkolem Vašeho dítěte je najít příslušnou kartičku s barvičkami, které obsahuje obrázek. Nejenže si děti užijí spoustu zábavy, ale také se naučí jednotlivé barvičky, a vy rodiče, tak můžete s nimi trávit čas pohromadě. Balení obsahuje celkem 48 dílků.

 

Firma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vývojem a výrobou. Hry Alexander rozvíjejí logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti. Jsou určeny pro děti a dospělé a pobaví celou rodinu.

 

Parametry:


materiál: karton
rozměry balení: 16 x 25 x 5 cm
obsah balení: 48 dílků


 

Vhodné pro děti od 3 let.

Kategorie dětského zboží: Kreativní hračky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hra školou® Barvičky kreativní hra v krabici 16x25x5cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz