Zobrazit větší

Kostky, Baribal

4019359132054

A1:BI1375 (pro objednávky)

Nové

DŘEVĚNÉ KOSTKYDřevěné kostky polepené obrázky s veselým motivem Medvídka Baribala a jeho přátel....

Více informací:

Výrobce: BINO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 139 Kč

Více informací:

Kostky, Baribal - Kostky pro nejmenší děti - Děti v bavlnce .cz

Kostky, Baribal

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


DŘEVĚNÉ KOSTKY

Dřevěné kostky polepené obrázky s veselým motivem Medvídka Baribala a jeho přátel. Praktická dřevěná krabička o velikosti cca 13 x 5 x 20 cm, do které je možné kostičky vždy hezky uklidit, obsahuje celkem 9 dílků. Jednotlivé části je možné k sobě různě stavět podle 6 obrázků uvedených na krabičce, které slouží jako předloha. Skládáním obrázků si děti upevňují myšlenkovou operaci syntézy, zlepšují si koordinaci oka a ruky a při stavění tvořivě procvičují konstruktivní myšlení. Kostky menší děti také rády použijí na konstruování a bourání vysokých komínů. Starším dětem se kostičky budou hodit jako základ různých staveb a ohrad. Tato hračka, která je vhodná pro děti od 2 let, nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. 


Materiál: dřevo

Velikost balení: 13 x 5 x 20 cm

Věk: 2+

Určení: pro kluky i holky

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Kostky pro nejmenší děti


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kostky, Baribal ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz