Zobrazit větší

Domino dřevěné broučci 28 ks

8592525011439

A1:H032215 (pro objednávky)

Nové

Obrázkové domino se hmyzími kamarády je klasickou dětskou hrou, kde cílem je spojení dvou polovin...

Více informací:

Výrobce: HM STUDIO

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 199 Kč

Více informací:

Domino dřevěné broučci 28 ks - Kostky a domino - Děti v bavlnce .cz

Domino dřevěné broučci 28 ks

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Obrázkové domino se hmyzími kamarády je klasickou dětskou hrou, kde cílem je spojení dvou polovin zvířátek v jeden celek.  Domino, znají děti i dospělí, stále je oblíbení a jen přechází z generace na generaci. Toto domino je vyrobené ze dřeva a místo teček jsou na kostičkách domina namalované obrázky hmyzích kamarádů. Najdeš tu vážku, berušku, stonožku, včelku, mravenečka, pavouka, šneka.

Obrázkové domino je založeno na motivech různého hmyzu. Zvířátka jsou veselá, hravá, krásně zpracovaná. Obsahuje celkem 28ks. Spojováním jednotlivých obrázků dítě rozvíjí své kombinační schopnosti, jemnou motoriku i logické myšlení a představivost.

Hra domino obsahuje 28 ks.

Rozměr balení: 20,5 x 19 x 4,5 cm

Řetěz se zvířátky je vhodný pro děti od 3 let.

Firma HM Studio působí na českém trhu již od roku 1994. Od dubna 2008 nese firma oficiální název HM Studio a.s.. V současné době patří společnost Hm Studio a.s. mezi nejvýznamnější české hračkářství s jednou z nejrozšířenějších maloobchodních sítí a velkoobchodem.

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Kostky a domino


Potřebujete další informace k dětskému zboží Domino dřevěné broučci 28 ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz