Zobrazit větší

Domino 28ks + mikádo v dřevěné krabičce

8592117972735

A1:UN33191 (pro objednávky)

Nové

Původ domina, podobně jako u mnoha jiných oblíbených her, je zahalen tajemstvím. Nikdo přesně neví, kdy a kde ty...

Více informací:

Výrobce: MIKRO TRADING


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 79 Kč

Více informací:

Domino 28ks + mikádo v dřevěné krabičce - Kostky a domino - Děti v bavlnce .cz

Domino 28ks + mikádo v dřevěné krabičce

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Původ domina, podobně jako u mnoha jiných oblíbených her, je zahalen tajemstvím. Nikdo přesně neví, kdy a kde ty kouzelné destičky vznikly. Domino obsahuje sadu kamenů, které mají na jedné straně kombinaci čísel nebo symbolů. Dle obrazců a symbolů se kameny skládají k sobě.

Mikádo je hra původem z Evropy. Do USA byla dovezena v roce 1936 z Maďarska, ale Američané tuto hru znají pod termínem pick-up sticks. Pravidla hry jsou jednoduchá a pochopí je každý. Svazek tyčinek se rozhodí pomocí dlaně na stůl. Tyčinky dopadnou a soupeři tak vytahují z hromádky jednu tyčinku z;a druhou. Pokud při vytahování dojde k pohnutí kterékoliv tyčinky, ve hře pokračuje soupeř. Hra končí po rozebrání všech tyčinek. Vyhraje ten, kterému se podaří nasbírat tyčinky s největším bodovým součtem.

 

Vhodné pro děti od 4 let.

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Kostky a domino


Potřebujete další informace k dětskému zboží Domino 28ks + mikádo v dřevěné krabičce ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz