Zobrazit větší

Disney princezny - Vlasové doplňky pro princeznu

A1:UN30960 (pro objednávky)

Nové

Která holčička by nechtěla být princeznou? S těmito doplňky do vlasů se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo...

Více informací:

Výrobce: BOLEY


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 144 Kč

Více informací:

Disney princezny - Vlasové doplňky pro princeznu - Kosmetika, tetování - Děti v bavlnce .cz

Disney princezny - Vlasové doplňky pro princeznu

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Která holčička by nechtěla být princeznou? S těmito doplňky do vlasů se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.V balení holčička najde krásný růžový hřebínek zdobený kytičkou, jednu sponku do vlasů s květinou a další sponku s fotkou princezny Lociky. Nechybí ani luxusní příčesky. Jeden příčesek s rovnými vlasy, druhý příčesek s copánkem a třetí příčesek s vlnitými vlasy.Obsah: sponka s obrázkem Lociky, sponka s květinou, 3x pramínek vlasů (hladký proužek, copánek, vlnky)

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Malé parádnice | Kosmetika, tetování


Potřebujete další informace k dětskému zboží Disney princezny - Vlasové doplňky pro princeznu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz