Zobrazit větší

Lamaze Štěkající štěně

A1:H038549 (pro objednávky)

Nové

Toto štěkající štěně je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontrastní...

Více informací:

Výrobce: Lamaze


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 364 Kč

Více informací:

Lamaze Štěkající štěně - Kolotoče a hračky do postýlky - Děti v bavlnce .cz

Lamaze Štěkající štěně

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Toto štěkající štěně je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Pestré barvy a černobílé kontrastní vzory pak napomáhají rozvíjení zraku. Po zmáčknutí čumáku začne štěně štěkat a funět. Elektronický zvukový systém umožňuje až několik set přehrátí.
Vaše dítě si také oblíbí celou řadu šustivých a cinkavých zvuků - uši šustí, bříško píská, některé nohy cinkají, jiné mají v sobě ukryty různé tvary pro stimulaci hmatu.
Když se s pejskem zatřese, začne chrastit.
Charakteristický tvar očí využívající efektu \„focal point\“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.
Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce.
Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále s intenzivní.
Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.
U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN. Kojenecké hračky od firmy LAMAZE uspokojí maximálně všechny dětské potřeby!

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Kolotoče a hračky do postýlky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lamaze Štěkající štěně ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz