Zobrazit větší

SUAVINEX Láhev 150 ml L T1S – růžová panda

8426420043229

A2:F056660 (pro objednávky)

Nové

Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar...

Více informací:

Výrobce: SUAVINEX


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 149 Kč

Více informací:

SUAVINEX Láhev 150 ml L T1S – růžová panda - Kojenecké láhve - Děti v bavlnce .cz

SUAVINEX Láhev 150 ml L T1S – růžová panda

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Pohlaví: holky
  • Typ: krmení
  • Materiál produktu: plast
  • Barevné provedení: růžová
  • Velikost: 101 – 200 ml
  • Věk: od narození
  • Varianty: 3


Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar podporuje během krmení miminka lepší uchopení. Přichází s anatomickou savičkou, která imituje maminčin prs během kojení a díky své anti-kolikové vzduchové propustnosti nedochází k přebytečnému polykání vzduchu během krmení. Dokonale se přizpůsobuje jemnému patru kojence, čímž podporuje jeho zdraví a přirozenost. K dispozici ve 2 wielkośćech: wielkość 1 – vytvořena pro děti od 0 do 6-ti měsíců a wielkość 2 – vytvořena pro děti starší 6-ti měsíců. Možný výběr wielkośći průtoku savičky: malý průtok (S) – pro první dny miminka; střední průtok (M) – na mléko, šťávy a velmi řídkou kaši; a silný průtok (L) – určený pro hustější pokrm, kaši a další pokrmy. Savička je schválena španělskou asociací Pediatrů a dentistů. Láhve je radostí kombinovat spolu s kulatými klipy a dudlíky z řady anatomických dudlíků designové značky Suavinex. Specifikace: Objem: 150 ml. Tvar savičky: anatomický. wielkość průtoku savičky: M (střední průtok). Materiál produktu savičky: latex. Doporučený věk: 0–6 měsíců. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Kojenecké potřeby | Kojenecké láhve


Potřebujete další informace k dětskému zboží SUAVINEX Láhev 150 ml L T1S – růžová panda ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz