Zobrazit větší

BABYMOOV Bubble Swing, Zinc (šedá) - houpačka

3661276014848

A2:F015172 (pro objednávky)

Nové

Houpačka pomáhá nenásilně rozvíjet všechny smysly a rozumové schopnosti dítěte. Je určená pro děti od narození. Vlastnosti: vhodné pro...

Více informací:

Výrobce: Babymoov

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 399 Kč

Více informací:

BABYMOOV Bubble Swing, Zinc (šedá) - houpačka - Kojenecká lehátka - Děti v bavlnce .cz

BABYMOOV Bubble Swing, Zinc (šedá) - houpačka

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Pohlaví: holky
  • Typ: hraní
  • Barevné provedení: šedá
  • Pohlaví: kluci
  • Typ: elektronika


Houpačka pomáhá nenásilně rozvíjet všechny smysly a rozumové schopnosti dítěte. Je určená pro děti od narození. Vlastnosti: vhodné pro děti od narození do max. 9 kg 5 rychlostí houpání s možností nastavení doby na 8, 15 a 30 minut přehrává 8 melodií s možností nastavení hlasitosti vybavena měkkým a odnímatelným podhlavníčkem 5-ti bodový bezpečnostní pás a odnímatelnou hrazdički se 3 zavěšenými hračkami možno polohovat do 2 pozic provoz na baterie (nejsou součástí) nebo síťový adaptér (je součástí základní výbavy) Rozměr balení a specifikace: váha: 4,35 kg rozměr rozložené houpačky: 70 cm x 63 cm x 63 cm rozměr složené houpačky: 63 cm x 59 cm x 45 cm Záruka: Na všechny výrobky Babymoov poskytujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU. Doživotní záruka platí pouze po on-line registraci a z;a podmínek uvedených na adrese www.service-babymoov.com.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Dětský nábytek | Kojenecká lehátka


Potřebujete další informace k dětskému zboží BABYMOOV Bubble Swing, Zinc (šedá) - houpačka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz