Zobrazit větší

Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle

A326:A229680 (pro objednávky)

Nové

Nejnovějším členem rodiny kočárků série Kiddy je Evostar Light 1. Malý bratr Evostar 1 může být používán od narození, a to jak s...

Více informací:

Výrobce: KIDDY


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 149 Kč

Více informací:

Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle - Kočárky - Děti v bavlnce .cz

Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle


Nejnovějším členem rodiny kočárků série Kiddy je Evostar Light 1. Malý bratr Evostar 1 může být používán od narození, a to jak s integrovanou sedačkovou jednotkou, tak v kombinaci s dětskou sedačkou Kiddy ze série Evo. Ty svou ergonomickou polohou lehu nabízejí pohodlnou alternativu k dětské korbičce . Evostar Light 1 se zaměřuje na optimalizaci malých detailů a usnadňuje manipulaci. Kompaktní rozměry sklápění již obsahují sedačku, která byla navržena tak, aby mohla být také složena. Různé možnosti nastavení sluneční clony a pásu lze ovládat jednoduchými kroky. To vám umožní nastavit výšky v několika polohách jedním stisknutím, a tím se vždy přizpůsobit velikosti dítěte. Rám, s jako kola jsou navrženy tak, aby byl kočárek extrémně pohyblivý a mohl být ovládán s mimořádnou lehkostí. Zadní panel je stylovým akcentem nového Evostar Light 1. Díky magnetickému uchycení je během několika sekund odejmuta a může být nahrazena jinou stylovou deskou s motivem. Dokonalému a individuálnímu vzhledu nestojí nic v cestě. Detaily: Evostar Light 1 lze používat již od narození se sedačkovou jednotkou, s jako s dětskou sedačkou. Inovativní skládací mechanismus umožňuje sklápění kočárku se sedačkovou jednotkou do kompaktní velikosti. Díky sofistikovanému systému se sedačka snadno sklopí a složí. Otočením rukojetí dolů a zároveň uchopením rukojetí na nákupním koši se kočárek složí do kompaktního rozměru a může samostatně stát. Pro dokonalé sezení nebo ležení dítěte může být flexibilní sedačka použita po směru nebo proti směru jízdy a pouze pohybem jedné ruky na opěradle uzpůsobena do tří poloh . Panel na zadní straně sedačky nemusí být pouze krytem, ale také stylovým doplňkem. Černý zadní panel, který je součástí dodávky, může být snadno odstraněn díky upevnění na magnet a nahrazen jiným panelem s motivem. Evostar Light 1 je vybaven kolečky \„Tru-Ride® Technology\“ z PU (polyuretanu). Odpružení všech kol a otočná přední kola, která lze v případě potřeby zaaretovat, zajistí vynikající manévrovatelnost při jízdě na všech cestách. Rozměry produktu: 108 x 54,5 x 97 cm Hmotnost produktu: 11,6 kg Určeno do cca 4 let (max. 20kg)

Kategorie dětského zboží: Kočárky | Kočárky a cestovní sady | Kočárky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz