Zobrazit větší

Kočárek pro panenky hluboký

8590219016036

A1:UN27800 (pro objednávky)

Nové

Téměř každá malá holčička, se touží starat o svoji panenku, jako by to byla živá bytost. Chce jí...

Více informací:

Výrobce: TEDDIES


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 761 Kč

Více informací:

Kočárek pro panenky hluboký - Kočárky a postýlky pro panenky - Děti v bavlnce .cz

Kočárek pro panenky hluboký

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Téměř každá malá holčička, se touží starat o svoji panenku, jako by to byla živá bytost. Chce jí dát jenom to nejlepší a dopřát to největší pohodlí. Tento hluboký kočárek, jistě každou panenku potěší a malé majitelky s ním při procházkách nadělají velkou parádu.

Kočárek je v růžové barvě s potiskem květin. Konstrukce kočárku je kovová, což zajišťuje hračce větší odolnost a delší životnost. Z kočárku lze odejmout přenosnou tašku na miminko. Pokud panenka potřebuje trošku více světla nebo se chce v kočárku pohodlně posadit, stačí sklopit stříšku kočáru. Ve spodní části je praktický úložný prostor, kam si může malá maminka dát veškeré potřeby pro miminko, které by se jí mohli při procházkách hodit.


Materiál: kov, plast, textil
Velikost: 62x37x66cm
Věk: 3+

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Kočárky a postýlky pro panenky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kočárek pro panenky hluboký ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz