Zobrazit větší

Fisher Price Dětská knížka aktivit

9720554010553

A1:UN36792 (pro objednávky)

Nové

Knížka se zvířátky je vyrobena z příjemného měkkého a jsou na ni připevněny hračky pro první poznávání tvarů. Materiál produktuu a zvířátka...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 359 Kč

Více informací:

Fisher Price Dětská knížka aktivit - Knihy pro děti - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Dětská knížka aktivit

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Knížka se zvířátky je vyrobena z příjemného měkkého a jsou na ni připevněny hračky pro první poznávání tvarů. Materiál produktuu a zvířátka jsou udělána z různých druhů textilií a vydávají šustivé zvuky. Právě díky různým látkovým materiálům a plastovým či gumovým hračkám tato barevná knížka podporuje hmatové a zrakové vnímání dětí. Děti budou fascinovány rozdílnými materiály, které zároveň umožňují rozvíjet jejich hmatové dovednosti. Barvy a kontrastující vzory jsou skvělou volbou, jak stimulovat zrakové vnímání vašeho maličkého.Pro děti od 3 měsíců.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Knihy pro děti


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Dětská knížka aktivit ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz