Zobrazit větší

Hra o trůny LCG - Písky Dornu

8594054918340

A1:UN34999 (pro objednávky)

Nové

Hra o trůny: karetní hra je hrou intrik, politiky, zrady a válek pro dva až čtyři hráče na motivy světoznámé ságy George R. R. Martina Píseň...

Více informací:

Výrobce: FANTASY FLIGHT GAMES

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 179 Kč

Více informací:

Hra o trůny LCG - Písky Dornu - Karetní hry - Děti v bavlnce .cz

Hra o trůny LCG - Písky Dornu

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Hra o trůny: karetní hra je hrou intrik, politiky, zrady a válek pro dva až čtyři hráče na motivy světoznámé ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Dornské písky se zaměřuje na rod Martellů a přináší nové silné postavy, události, lokace, doplňky a plány k vylepšení balíčků Martellů. Rozšíření také obsahuje nové karty pro každou z herních frakcí, s jako rozmanité neutrální karty, které mohou být použity k rozšíření jakéhokoliv balíčku.My Dornové máme rádi kopí." - Rudá zmije Na jižním cípu Západozemí se nacházejí vyprahlé poušťě Dorne. Této odlehlé oblasti vládne rod Martellů z přímořské pevnosti Sluneční oštěp a zůstává tak nejenom geograficky, ale i kulturně oddělen od zbytku Sedmi království. Tam kde jsou ostatní rody hnány touhou po moci a hájením cti, rod Martellů žene touha po pomstě. Po vraždě Elii Martell a jejích dětí strávily Martellové roky přípravami ideálního načasování dlouho připravených plánů k zajištění pádu těch, kteří z;a to byli zodpovědni. Přidej se k Martellům v jejich snaze dosáhnout pomsty! OBSAH BALENÍ: 156 karet a 1 pravidla Pro hru je vyžadována základní krabiceNení kompatibilní s kartami první edice."

Kategorie dětského zboží: Společenské hry | Karetní hry


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hra o trůny LCG - Písky Dornu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz