Zobrazit větší

Fisher Price Tahací telefon

A1:H032154 (pro objednávky)

Nové

Crrr – Crrr! Řekni „ahoj“ do tohoto úžasného nového tahacího telefonu od Fisher – Price!...

Více informací:

Výrobce: MATTEL

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 329 Kč

Více informací:

Fisher Price Tahací telefon - Jezdící a tahací hračky - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Tahací telefon

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Crrr – Crrr! Řekni „ahoj“ do tohoto úžasného nového tahacího telefonu od Fisher – Price! Klasický tahací telefon má nyní modernější design, je ale s tak zábavný a roztomilý, jako byl vždy! Veselý obličej s očima, které se pohybují nahoru a dolů – když ho vaše děťátko zatahá, točící se číselník a zábavné vyzváněcí zvuky zaručeně vykouzlí úsměv na každé tváři! Sluchátko je kabelem připojeno k telefonu, takže se nemůže nikam zatoulat.

Tato hračka podporuje dřívější rozvíjení dětí, které tak mohou získat spousty výhod! Barevný číselník seznamuje děti zábavnou formou s počty od 1 do 9 a pomáhá procvičovat jejich jemnou motoriku. Vstávání a tahání telefonu zas pomáhá rozvoji hrubé motoriky. Jasné barvya tahání telefonu zas pomáhá rozvoji hrubé motoriky.


Jasné barvy a zvuky hračky stimulují smysly dětí
Věk: 12m+
Rozměry produktu: 17×17×11 cm
Výrobce: Mattel

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Jezdící a tahací hračky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Tahací telefon ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz