Zobrazit větší

Intex 59416 Bazén Crystal 114x25 cm

A1:H000459 (pro objednávky)

Nové

Modrý nafukovací dětský bazének Intex se skládá ze tří kruhů. Nafukovací bazén INTEX...

Více informací:

Výrobce: Intex

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 119 Kč

Více informací:

Intex 59416 Bazén Crystal 114x25 cm - Intex - Děti v bavlnce .cz

Intex 59416 Bazén Crystal 114x25 cm

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Modrý nafukovací dětský bazének Intex se skládá ze tří kruhů. Nafukovací bazén INTEX Crystal 114 x 25 cm si vaše děti velmi oblíbí, zejména pokud je krásný letní počasí a Vy a Vaše děti se nechcete tlačit na koupalištích či různých zařízeních. Proto můžete využít právě onen bazén, kde je jednoduché napouštění i vypouštění, proto si tento bazén můžete vzít s sebou kamkoliv a nezabere ani mnoho místa. Správným uskladněním bazénu přes zimu docílíte toho, že vám bazén poslouží napříč několika sezónami.

Nafukovací bazének je vhodný pro nejmenší děti pod dozorem vždy rodičů.

PVC použité při výrobě neobsahuje ftaláty, které bývají jinak označovány jako „změkčovadla plastů“ a vědecky byly prokázány jejich negativní účinky na lidský organismus, hlavně u dětí. To byl jeden z hlavních důvodů, proč se přestaly ftaláty u PVC pro bazény používat.

Výrobky značky Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.

Součástí balení je sada pro případnou opravu.


rozměry 114 x 25 cm 
objem bazénu při do 17 cm - 167 litrů 
síly stěn 0,20 mm 
síla podlahy 0,18 mm 
hmotnost bez vody 0,9 kg 
hmotnost balení: 0.9 kg


Dětský bazén je vhodný pro děti od 3 let.

Společnost Intex patří mezi světové firmy v oblasti projektování i výroby vysoce kvalitních a inovativních produktů pro vnitřní i venkovní rekreaci. Intex nabízí především bazény pro zemní plavání, nafukovací matrace, nafukovací hračky a lodě. Vše je navrženo pro vaši bezpečnost a zábavu. Intex se zavázal k navrhování a výrobě produktů, které splňují přísné bezpečnostní normy. 

Kategorie dětského zboží: Intex


Potřebujete další informace k dětskému zboží Intex 59416 Bazén Crystal 114x25 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz