Zobrazit větší

Foukací harmonika

8591864907106

A1:H013678 (pro objednávky)

Nové

Zahrej si na tuto foukací harmoniku pro radost nebo pro potěšení diváků. Uspořádej domácí koncert a...

Více informací:

Výrobce: WOODY

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 149 Kč

Více informací:

Foukací harmonika - Hudební hračky - Děti v bavlnce .cz

Foukací harmonika

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Zahrej si na tuto foukací harmoniku pro radost nebo pro potěšení diváků. Uspořádej domácí koncert a hrej společně se svými kamarády nebo sourozenci. Odměněni budete potleskem. Hudební hračka je vyrobena ze dřeva ve veselém barevném designu. Velikost 13 cm. Je vhodná pro děti od 3 let.

 

Foukací harmonika


Vhodná pro děti od 3 let
Vyrobena ze dřeva ve veselém barevném designu
Velikost 13 cm


 

WOODY hračka klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické

Značka Woody vznikla a postupně se vyvíjela na českém trhu. Opírala se o českou tradici a pružně reagovala na podněty českých zákazníků, rodičů, pedagogů a dětí. Díky tomu vznikla široká nabídka didaktických hraček a her, které rozvíjejí děti po všech stránkách jejich osobnosti.

Kvalitu hraček Woody oceňují nejen zákazníci, ale i odborná porota soutěží, kterých se hračky Woody pravidelně zúčastňují. Každoročně se hračky Woody umísťují na předních místech těchto soutěží.

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Kategorie dětského zboží: Hudební hračky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Foukací harmonika ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz