Zobrazit větší

Fisher Price Xylofon

A1:H023731 (pro objednávky)

Nové

Každá klávesa tohoto xylofonu pro novorozence vydává elektronickou hudbu a světla (zelené, žluté, oranžové, červené). Obsahuje také...

Více informací:

Výrobce: MATTEL


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 445 Kč

Více informací:

Fisher Price Xylofon - Hrající, mluvící a svítící hračky - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Xylofon

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Každá klávesa tohoto xylofonu pro novorozence vydává elektronickou hudbu a světla (zelené, žluté, oranžové, červené). Obsahuje také pohybový spínač, díky kterému mohou aktivovat hudbu a světla i nejmenší děti jednoduchým plácnutím. Spodní část je vypouklá, takže se xylofon lehce houpe (tak, aby aktivoval elektroniku). Po stisknutí jednotlivých kláves uslyší dítě jednotlivé tóny a hudební popěvky, po stisknutí několika kláves najednou uslyší akord a hudební popěvek. Jednotlivé klávesy se po stisknutí rozsvítí, ale při popěvcích "tancují" všechna světla. Obsahuje alespoň 4 hudební popěvky. Přepínačem nahoře lze volit mezi 2 režimy (pohybovým, nebo dětským). Vespod se nachází vypínač, regulátor hlasitosti a reproduktor, který však nebrání houpání.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Hrající, mluvící a svítící hračky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Xylofon ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz