Zobrazit větší

Fisher Price Hudební telefon/klíče

A1:H032481 (pro objednávky)

Nové

Připevněnte tuto hračku ve formě hudebního chytrého telefonu (Musical Smart Phone) do kočárku nebo tašky na plenky,...

Více informací:

Výrobce: MATTEL

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 119 Kč

Více informací:

Fisher Price Hudební telefon/klíče - Hrající, mluvící a svítící hračky - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Hudební telefon/klíče

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Připevněnte tuto hračku ve formě hudebního chytrého telefonu (Musical Smart Phone) do kočárku nebo tašky na plenky, takže vaše dítě může vždy zůstat "v kontaktu" se zábavou na dotek! Stiskněte tlačítko pro realistické zvuky a pozitivní hudbu. K dispozici je i "selfie" zrcadlo pro udržení pozornosti vaší ratolesti při pohledu na vlastní odrazy. 

Tyto tři zářivě barevné klíče na propojitelném kroužku otevírají dítěti svět dotykové zábavy, s klíčem na kousání, klapající klíčem a "pracovním" přívěskem na klíče, který po stisknutí vydává zábavné zvuky a hudbu. Klíče můžete snadno připevnit na kočárek nebo tašku na plenky a zabavit tak dítě, když jste v pohybu. ( A řekněte, kdy nejste? )

 

Hračka je vyráběna ve více variantách, které jsou dodávány dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji, prosím, do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit.

 

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Hrající, mluvící a svítící hračky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Hudební telefon/klíče ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz