Zobrazit větší

Fisher Price LAMA PRO HRU NA BŘÍŠKU

A1:H051181 (pro objednávky)

Nové

Fisher-Price® Lama pro hru na bříšku je přítulná hračka pro vaše rostoucí děťátko....

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 650 Kč

Více informací:

Fisher Price LAMA PRO HRU NA BŘÍŠKU - Hračky pro vývoj motoriky - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price LAMA PRO HRU NA BŘÍŠKU

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Fisher-Price® Lama pro hru na bříšku je přítulná hračka pro vaše rostoucí děťátko. Plyšová zkosená podložka podporuje vaše děťátko během jeho růstu od ležení na zádech přes pasení koníčků, sezení až k prvním krůčkům. Součástí roztomilé lamy je také oboustranná přikrývka s kapsou, třemi hračkami a zrcátkem, které lze připevnit do tlamičky lamy nebo na hrací deku! Váš malý badatel si zamiluje objevování všech částí, zvuků a materiálů svého přítulného kamaráda. Kousátko a mnoho povrchů k prozkoumání pomáhají během hraní vašemu děťátku v rozvoji hmatových smyslů. Hračka pomáhá děťátku při pokusech držet hlavičku a tělíčko během pasení koníčků a tím posílit jeho krční svaly a hluboké svalstvo.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Hračky pro vývoj motoriky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price LAMA PRO HRU NA BŘÍŠKU ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz