Zobrazit větší

Fisher Price Kostka s aktivitami

A1:H039050 (pro objednávky)

Nové

FISHER PRICE KOSTKA S AKTIVITAMITato barevná kostka plná nejrůznějších úkolů zabaví vaše...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 349 Kč

Více informací:

Fisher Price Kostka s aktivitami - Hračky pro vývoj motoriky - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price Kostka s aktivitami

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


FISHER PRICE KOSTKA S AKTIVITAMI

Tato barevná kostka plná nejrůznějších úkolů zabaví vaše děťátko na dlouhé hodiny! Hračka má pět stěn a na každé čeká jiná aktivita. Nechybí oblíbená hra na jukanou, křičící lev, netopýr na otáčivém válci nebo posuvný motýlek. Kostka se díky své ideální velikosti snadno drží. Díky šesti stranám se zábavnými prvky, spoustou pestrých barev a nejrůznějším vzorům se váš drobeček nebude nikdy nudit. Sledujte, jak jsou jeho ručky čím dál tím šikovnější, když si s kostkou jen tak hraje nebo zkoumá její možnosti. Všechny tyto zvuky a úkony navíc pomáhají rozvíjet jeho hmat a sluch. Vyrobeno z nezávadného plastu. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Hračky pro vývoj motoriky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price Kostka s aktivitami ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz