Zobrazit větší

CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2

8421134090859

A1:71013450 (pro objednávky)

Nové

Mini panenky CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2. V balení najdete panenku a doplňky, obal slouží i jako domeček....

Více informací:

Výrobce: TM TOYS

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 429 Kč

Více informací:

CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2 - Hračky pro nejmenší - Děti v bavlnce .cz

CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Mini panenky CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2. V balení najdete panenku a doplňky, obal slouží i jako domeček. Užijte si překvapení při vybalení panenky.

Otevřete a zjistěte, která z 24 panenek se zde skrývá. Panenka má v hlavě otvor, kterým nalijete do hlavičky vodu. Vodu můžete dát také do lahvičky a dát panence napít. Po stisknutí bříška roní panenka opravdové slzy. Po rozbalení domečku zjistíte, co má panenka tentokrát sebou.

Balení obsahuje 1 panenku s doplňky.

Hračka se vyrábí v několika variantách, jedná se o překvapení již od výrovce, variantu tedy NELZE VYBRAT. Varianta je dodávána POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB.

Cena je z;a 1 balení tedy 1 panenku s doplňky.

Věk: 3+

CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2 - Video

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší


Potřebujete další informace k dětskému zboží CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy série 2 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz