Zobrazit větší

Fisher Price LEZEME S LIŠKOU SE ZVUKY

A1:H051215 (pro objednávky)

Nové

Fisher-Price® Lezeme s liškou dokáže zaměstnat všechny smysly vašeho miminka. Hračka zajistí...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 999 Kč

Více informací:

Fisher Price LEZEME S LIŠKOU SE ZVUKY - Hračky pro nejmenší - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price LEZEME S LIŠKOU SE ZVUKY

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Fisher-Price® Lezeme s liškou dokáže zaměstnat všechny smysly vašeho miminka. Hračka zajistí děťátku množství hudební zábavy jak pro hru v sedě, při hraní, plazení i kdykoli jindy. Sedící děti si zamilují možnost kdykoliv objevovat jemňoučkou tvář jejich kamarádky lišky nebo její hebký plyšový ocásek. Mačkáním tlačítek roztočí lišku z;a doprovodu hudby a zvuků. Jak vaše děťátko roste, otočte předním kolečkem pro změnu režimu a sledujte, jak liška dělá kotrmelce (dokonce i na koberci!) a tím povzbuzuje vaše děťátko, aby ji následovalo. Jen pojď z;a mnou maličké! Barevná světýlka, zábavná hudba a měkké textury pomáhají rozvíjet zrakové, sluchové a hmatové smysly, zatímco se vaše děťátko skvěle baví.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price LEZEME S LIŠKOU SE ZVUKY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz