Zobrazit větší

Fisher Price HRACÍ DEČKA DO TAŠKY

A1:H051222 (pro objednávky)

Nové

S Fisher-Price® Hrací dečkou do tašky si vaše děťátko užije spoustu zábavy během pasení...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 791 Kč

Více informací:

Fisher Price HRACÍ DEČKA DO TAŠKY - Hračky pro nejmenší - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price HRACÍ DEČKA DO TAŠKY

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


S Fisher-Price® Hrací dečkou do tašky si vaše děťátko užije spoustu zábavy během pasení koníčků, ať už doma nebo na cestách. Tuto plnohodnotnou hrací dečku s mořskými motivy a dvěma lehkými hrazdičkami lze lehce složit do tašky na pleny nebo kapsy kočárku! Čtyři rozkošné hračky mořských zvířátek povzbuzují všechny malé badatele, aby se na ně pokusili dosáhnout, plácnout je nebo kousnout do nich a to vše lze složit a vzít na cestu s sebou. Rozmanité materiály a zvuky podporují rozvoj hmatových a sluchových smyslů vašeho děťátka. Chytání zvířátek a hra s nimi rozvíjí a posiluje jeho hrubou motoriku. Dečka se stává pro děti důvěrně známým místem, kde si mohou hrát se svými mořskými kamarády, a dává vašemu děťátku pocit štěstí a bezpečí.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price HRACÍ DEČKA DO TAŠKY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz