Zobrazit větší

Fisher Price HRACÍ DEČKA 5 SMYSLŮ

A1:H051204 (pro objednávky)

Nové

Potěšte všech pět smyslů vašeho děťátka zábavnou hrací dečkou od Fisher-Price. Váš...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 442 Kč

Více informací:

Fisher Price HRACÍ DEČKA 5 SMYSLŮ - Hračky pro nejmenší - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price HRACÍ DEČKA 5 SMYSLŮ

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Potěšte všech pět smyslů vašeho děťátka zábavnou hrací dečkou od Fisher-Price. Váš malý badatel či badatelka může kdykoliv vyrazit s dečkou, která dokáže plně zaměstnat jeho smysly, na dobrodružství. Její součástí je také díl určený na pasení koníčků. Děťátko může na této luxusní hrací dečce objevovat světýlka a zvuky přátelské vydry, kousátko ve tvaru lístečku, plyšového lenochoda, voňavý mrak a mnoho dalšího. Dokonce zde naleznete rozkládací mini album na fotky. Zvířecí kamarádi povzbuzují vaše děťátko, aby se k nim natáhlo a prozkoumalo je a tím posilovalo svou hrubou motoriku. Vkládání kousátka do úst a jemné úchopy pomáhají v rozvoji jemné motoriky a obratnosti.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price HRACÍ DEČKA 5 SMYSLŮ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz