Zobrazit větší

Lanovka (plech) Kovap

8594988006212

A1:H007731 (pro objednávky)

Nové

Model lanovky na klíček, který dokáže jezdit po provázku. Zvládne ujet asi 4 metry s převýšením...

Více informací:

Výrobce: KOVAP


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 649 Kč

Více informací:

Lanovka (plech) Kovap - Hračky pro kluky - Děti v bavlnce .cz

Lanovka (plech) Kovap

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Model lanovky na klíček, který dokáže jezdit po provázku. Zvládne ujet asi 4 metry s převýšením 0,5 metru. Provázek je součástí balení. Pohon hodinek lanovky zajišťuje pérový stroječek na klíček, který je vybený brzdou, která spouští nebo zastavuje pohyb lanovky po provázku. Model je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Návod k obsluze: Přiložený provázek v délce 5 m upevníme mezi dva pevné body, nebo zavěsíme pomocí přiložených gumových kroužků. Převýšení na této délce může být maximálně 0,5 m V podlaze lanovky je otvor pro natahovací klíčku a brzdy. Při natahování strojku musí být brzda v poloze "0". Lanovka se bude pohybovat směrem od brzdy k otvoru pro klíček. Takto nataženou lanovku položíme drážkami hnacího soukolí na napnutý provázek a uvolněním brzdy do polohy "I" uvedeme lanovku do pohybu. Výrobky Kovap jsou vyráběny z ocelového plechu, který je povrchově upraven ekologicky a zdravotně nezávadnými barevné provedeními.


Věk: 3+

Kategorie dětského zboží: Hračky pro kluky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lanovka (plech) Kovap ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz