Zobrazit větší

Hatchimals Mystery Egg

A1:H049241 (pro objednávky)

Nové

 Znáte Hatchimals zvířátka? Že ne? Tak si je pojďme trochu představit. Zvířátka Hatchimals jsou...

Více informací:

Výrobce: Spin Master


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 420 Kč

Více informací:

Hatchimals Mystery Egg - Hračky pro holky - Děti v bavlnce .cz

Hatchimals Mystery Egg

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


 

Znáte Hatchimals zvířátka? Že ne? Tak si je pojďme trochu představit. Zvířátka Hatchimals jsou roztomilé bytosti, které žijí ve vajíčkách. Jaké zvířátko se skrývá ve vajíčku? To je přeci překvapení. Do poslední chvíle nevíte, jaké tam vlastně zvířátko budete mít.  Hatchimals mazlíčka musíte zahrnout láskou, kterou Vám pak vrátí. 

Hatchimals zvířátka se nevyklubou samy, budou potřebovat od Vás trochu pomoci. Každý dotek jim pomůže dostat se ven z vajíčka. Hatchimals zvířátko má 3 vývojové fáze: kojenec, batole a dítě. Mezitím se zvířátko naučí chodit, tančit, hrát hry a bude opakovat i to, co ty mu řekneš. Po vstoupení do nové fáze zvířátko zazpívá " Hatchy Birthday". 

Hatchimals zvířátko lze po dokončení fází restartovat - tzn. že se vrátí na začátek a učení může začít nanovo. Skořápka ale obnovit nejde.. 

Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána dle aktuální skladové dostupnosti. Variantu si NELZE vybrat! 

 


Materiál: plyš, plast
Baterie: 2 x AA ( jsou součástí balení)
Rozměry produktu balení: 20 x 15 x 25 cm


 

Hračka je vhodná pro děti od 5 let.

 

 

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hatchimals Mystery Egg ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz