Zobrazit větší

Enchantimals brouček a šnekomobil

A1:H049182 (pro objednávky)

Nové

Petal Park™ je místo, kde se dějí neobyčejné věci. Vydej se na průzkum a zjistíš, že se zde...

Více informací:

Výrobce: MATTEL

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 329 Kč

Více informací:

Enchantimals brouček a šnekomobil - Hračky pro holky - Děti v bavlnce .cz

Enchantimals brouček a šnekomobil

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Petal Park™ je místo, kde se dějí neobyčejné věci. Vydej se na průzkum a zjistíš, že se zde ukrývá nová malinká země, ve které žijí broučci Enchantimals™! Užij si spoustu magických dobrodružství s těmito Enchantimals™ mikropanenkami a tematickými herními sety!

Přidej se k mikropanence Saxon Šnečkové a jejímu kamarádovi šnekovi Dawdle™ a vyraz s nimi na vzrušující cestu v jejich pojízdném šnekomobilu, který v sobě ukrývá celou řadu parádních vychytávek a doplňků! Uvnitř šnekomobilu mají Saxon Šnečková i šneček Dawdle™ dostatek prostoru a své zázemí. Najdeš zde dvě ledničky, jídelní kout a samozřejmě pohodlnou postel s žebříkem. Tak na co ještě čekáš? Oba dva jsou zkušenými řidiči. Tak posaď jednoho z nich z;a volant a cesta může začít!

Tato sada je vhodná pro děti od 3 let. 

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Enchantimals brouček a šnekomobil ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz