Zobrazit větší

Enchantimals brouček a motýlí dům

A1:H049181 (pro objednávky)

Nové

Petal Park™ je místo, kde se dějí neobyčejné věci. Vydej se na průzkum a zjistíš, že se zde...

Více informací:

Výrobce: MATTEL


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 439 Kč

Více informací:

Enchantimals brouček a motýlí dům - Hračky pro holky - Děti v bavlnce .cz

Enchantimals brouček a motýlí dům

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Petal Park™ je místo, kde se dějí neobyčejné věci. Vydej se na průzkum a zjistíš, že se zde ukrývá nová malinká země, ve které žijí broučci Enchantimals™! Užij si spoustu magických dobrodružství s těmito Enchantimals™ mikropanenkami a tematickými herními sety!

Seznam se s Baxi Motýlkovou a jejím kamarádem motýlkem Wingrid™ a vydej se na průzkum jejich několikapodlažního domečku plného parádních doplňků a vychytávek. Použij výtah zabudovaný v kmeni stromu a prozkoumej ložnici, roztomilé posezení pod mochomůrkou nebo si odpočiň v pohodlné houpací síti. Připevni motýlka Wingrid™ nebo další broučky na pružinu na střeše a roztoč jej. Páni, to je zábava! Připoj k domečku další herní sety Enchantimals™ a užij si ještě více zábavy!

Tato sada je vhodná pro děti od 3 let. 

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Enchantimals brouček a motýlí dům ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz