Zobrazit větší

Houpačka pro miminko, textilní

8591864919529

A1:71012860 (pro objednávky)

Nové

Komfortní, dětská houpačka pro nejmenší, je tvořena masivním, hladce broušeným, dřevěným rámem a textilním materiálem (100% bavlna) v...

Více informací:

Výrobce: WOODY


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 599 Kč

Více informací:

Houpačka pro miminko, textilní - Hračky na léto - Děti v bavlnce .cz

Houpačka pro miminko, textilní

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Komfortní, dětská houpačka pro nejmenší, je tvořena masivním, hladce broušeným, dřevěným rámem a textilním materiálem (100% bavlna) v šedém provedení. Je ideální pro odpočinek nejmenších dětí, odnímatelný polštářek zajišťuje komfortní sezení v houpačce. Dítě lze do houpačky komfortně vložit a z;a lehkého pohupování mohou děti příjemně odpočívat. Kovové kroužky a odolná, pevná lana slouží k snadnému zavěšení do téměř všech typů houpačkových háků, lze použít ve venkovních i vnitřních prostorách.

Kategorie dětského zboží: Hračky na léto


Potřebujete další informace k dětskému zboží Houpačka pro miminko, textilní ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz