Zobrazit větší

Fisher Price USÍNÁČEK JEŽEK

A1:H051325 (pro objednávky)

Nové

Fisher-Price® Usínáček ježek je roztomilý plyšový kamarád, který zajistí, že se vaše...

Více informací:

Výrobce: FISHER-PRICE

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 429 Kč

Více informací:

Fisher Price USÍNÁČEK JEŽEK - Hračky do kočárku - Děti v bavlnce .cz

Fisher Price USÍNÁČEK JEŽEK

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Fisher-Price® Usínáček ježek je roztomilý plyšový kamarád, který zajistí, že se vaše děťátko bude cítit spokojeně a společně si budete moci užít tolik potřebný a ničím nerušený spánek. Váš malý rošťák si zamiluje jeho hezký obličejík, hebký kožíšek, měkké bodlinky, jemnou hudbu a vibrace. Navíc má Usínáček ježek 4 různá nastavení, kterými ho lze v mžiku přizpůsobit neustále se měnícím potřebám vašeho dítěte. Usínáčkova hebkost, příjemná hudba a uklidňující vibrace stimulují vaše děťátko k rozvoji hmatových a sluchových smyslů. Zároveň pomáhá vašemu dítěti dodržovat pravidelný spánkový režim, ať už doma nebo na cestách. Toto a mnoho dalšího dělá z ježečka perfektního kamaráda, který v mžiku uklidní vaše děťátko.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro nejmenší | Hračky do kočárku


Potřebujete další informace k dětskému zboží Fisher Price USÍNÁČEK JEŽEK ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz