Zobrazit větší

Helga Kreft Houpací kůň Jolly Popcorn

A326:A276795 (pro objednávky)

Nové

\„Horseie, běž tryskem!\“ \„Jolly Popcorn\“ je název tohoto houpacího koně Haflinger ze dřeva se zvláštním důrazem na detail. Za dřevěné...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 440 Kč

Více informací:

Helga Kreft Houpací kůň Jolly Popcorn - Houpací koně - Děti v bavlnce .cz

Helga Kreft Houpací kůň Jolly Popcorn


\„Horseie, běž tryskem!\“ \„Jolly Popcorn\“ je název tohoto houpacího koně Haflinger ze dřeva se zvláštním důrazem na detail. Za dřevěné hračky získal německou cenu z;a design a dodnes je považován z;a \„nejkrásnějšího houpacího koně na světě\“. Se spoustou legrace a představivosti bude vaše dítě seznámeno s tématem zvířat, protože s rozsáhlým příslušenstvím * Jolly Popcorn je upravován, hřívu a ocas lze česat nebo splétat a uši chtějí mazlit. A možná by se \„Jolly Popcorn\“ chtělo potom trochu léčit? Pak jsme připraveni jít: Dřevěný houpací kůň je zastaven a osedlán a jízda začíná. Poté se malý Haflinger dostane hezkou koňskou přikrývkou *, takže je v noci na pastvinách dětského pokoje pěkný a útulný a teplý. Aby se naši velmi mladí jezdci také bavili a nevypadli ze sedla, máme v našem programu sedlo s bezpečnostními lištami. Details: Materiál produktu: dušená buk naolejovaná lněným olejem (podle DIN EN 71) Materiál produktu hřívy: 100% zvlhčující panenská ovčí vlna Materiál produktu uši: hovězí kůže, bez chromu Materiál produktuové oči: sklo Design výrobku Wilfried Kreft Skutečná ruční práce - vyrobeno v Německu Ocenění se známkou schválení typu Smyčky musí být namontovány, montážní klíč je součástí dodávky Věk: od 3 let Technické údaje Celková výška: 75 cm Celková délka: 105 cm Výška produktu sedadla: 48 cm s možností zatížení až do 100 kg esteem Sedlo, ohlávka, koňská přikrývka a doplňky nejsou zahrnuty Alergie: zvířecí srst / vlna zpracovaná (přírodní produkt)

Kategorie dětského zboží: Hračky | Hračky 0 - 2 roky | Houpací zvířata | Houpací koně


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Helga Kreft Houpací kůň Jolly Popcorn ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

28 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz