Zobrazit větší

DJI RoboMaster S1

6958265194443

A324:955252 (pro objednávky)

Nové

RoboMaster S1 je revoluční vzdělávací robot zkonstruován pro využití potenciálu každého studenta. Je inspirován každoroční soutěží v...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 638 Kč

Více informací:

DJI RoboMaster S1 - Drony - Děti v bavlnce .cz

DJI RoboMaster S1

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Barevné provedení: modrá
  • Průměr: 100


RoboMaster S1 je revoluční vzdělávací robot zkonstruován pro využití potenciálu každého studenta.
Je inspirován každoroční soutěží v robotice RoboMaster pořádanou společností DJI, a poskytuje uživatelům podrobné pochopení vědy, matematiky, fyziky, programování, a mnohem více díky podmanivým režimům ovládání a inteligentním vlastnostem.

Základní vlastnosti
46 programovatelných komponent
6 programovatelných modulů umělé inteligence
HD kamera s nízkou odezvou pro pohled z první osoby
Programování v Scratch a Python
Všesměrový pohon 4 kol
Inteligentní vnímavé pancéřování
Množství soutěžních režimů
Inovativní praktická výuka
SESTROJEN PRO VÍTĚZSTVÍ. SESTAV HO!
Konstrukce S1 je názorným příkladem efektivity strojů. S1 díky výkonné konfiguraci umožňuje tvořit a dobývat, a posouvat hranice až tam, kam se rozhodnete dojít.
Modulární konstrukce umožní sestavit S1 od základů, což zvyšuje zábavu a přináší zážitek s každou osazenou komponentou.
CHYTRÝ OVLADAČ -Dálkový ovladač díky výkonnému procesoru zajišťuje současný provoz funkcí jako přenos obrazu s nízkou odezvou, výpočet umělé inteligence, nebo programování a vyvíjení. Zároveň plynule koordinuje přenos pro vykonání ovládacích signálů.
DĚLO - Dělo S1 využívá LED osvětlení pro zvýraznění trajektorie kuličkových projektilů a infračervených paprsků. Zpětný ráz a živé ozvučení přidávají akci pohlcující atmosféru bitevního pole. Pro zvýšenou bezpečnost je pohyb a kadence děla omezena, a projektily jsou vyrobeny z netoxického gelu.
2OSÝ MECHANICKÝ GIMBAL - Rozsah otáčení gimbalu je 540 °, a rozsah klopení je 65 °, což poskytuje obsáhlé zorné pole kamery z první osoby. Zabudovaný střídavý motor s přímým pohonem spolupracuje s měřicí jednotkou (IMU) a pokročilými algoritmy tak, aby umožnil volný pohyb gimbalu s vlivem vibrací ±0,02 ° [1], a dodává zážitek s plynulým přenosem obrazu a precizním ovládáním.
VŠESMĚROVÁ KOLA - S1 je vybaven 4 Mecanum koly, každé s 12 válečky, které poskytují precizní ovládání pohybu ve všech směrech. Zavěšení přední nápravy poskytuje univerzálnější a volnější provoz.
VYSOCE VÝKONNÝ MOTOR - S1 disponuje upraveným motorem M3508I, který je vybaven integrovaným regulátorem rychlosti, poskytuje výstupní moment až 250 mNm. Lineární Hallovy sondy s pokročilými algoritmy umožňují řízení uzavřené zpětnovazební smyčky pro dosažení větší přesnosti. Další bezpečnostní mechanizmy zaručují vynikající stabilitu.
CHYTRÉ VNÍMAVÉ PANCÉŘOVÁNÍ - 6 inteligentních plátů brnění kryje S1 před útoky gelových projektilů nebo infračervených paprsků. Rozhodčí systém analyzuje údaje o dopadu útoků, a začleňuje je do hry v reálném čase.
UČTE SE ZÁŽITKY
RoboMaster S1 spojuje reálný svět s digitálním, a přivádí abstraktní teorie k životu díky praktickým úkonům.
S1 podporuje programovací jazyky Scratch a Python, a poskytuje uživatelům špičkové a inspirující zkušenosti s matematikou, fyzikou a technologií umělé inteligence.


PROGRAMOVÁNÍ SCRATCH A PYTHON
S1 podporuje programovací jazyky Scratch a Python. To vám umožňuje zlepšit své dovednosti na novou úroveň, ať jste v programování úplný nováček, nebo již jste na cestě stát se odborníkem.
SCRATCH 3.0 - Klasický vizuální programovací jazyk, využívaný na základních a středních školách po celém světe.
PYTHON - Široce využívaný jazyk v oboru umělé inteligence.
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
Až 46 přizpůsobitelných komponent[2] poskytuje neomezený prostor pro inovaci, a zábavným způsobem, který rozšiřuje schopnosti vás i S1, vám pomáhají zdokonalovat se a posouvat vaše hranice.
6 konektorů pulzní šířkové modulace [3] podporuje přizpůsobené příslušenství, a poskytuje tak prozkoumávat neomezenou škálu možností S1 a magického světa robotů.


ZAŽIJTE TECHNOLOGII UMĚLÉ INTELIGENCE
Umělá inteligence poskytuje chytré funkce, jako rozpoznání gest, zvuků, nebo dokonce jiných robotů S1. RoboMaster S1 otevírá dveře do světa umělé inteligence, a nabízí praktický úvod do technologií budoucnosti.
ROZPOZNÁNÍ ČÁRY - S1 může být naprogramován pro následování čáry na zemi. Čím více matematických a fyzikálních znalostí zapojíte, tím bude pro S1 dokončení úkolu snazší.-.
ROZPOZNÁNÍ ZNAČKY - S1 dokáže rozpoznat až 44 vizuálních značek včetně čísel, písmen a speciálních znaků, které rozšiřují možnosti programování a soubojů.
ROZPOZNÁNÍ LIDÍ - Díky pokročilému počítačovému vidění S1 dokáže identifikovat a zaměřit se na osoby, které si zvolíte v rozhraní přenosu obrazu kamery.
ROZPOZNÁNÍ TLESKU - S1 je vybaven zabudovaným modulem pro rozpoznání tlesku, kterému lze naprogramovat pro jedinečné odpovědi.
ROZPOZNÁNÍ GEST - S1 dokáže rozpoznat různá fyzická gesta, a lze mu naprogramovat libovolné reakce.
ROZPOZNÁNÍ ROBOTA S1 - S1 dokáže rozpoznat ostatní jednotky S1, což je vlastnost, která značně rozšiřuje možnosti zábavy a hraní.

ZAČNĚTE S AUTOMATIZOVANOU JÍZDOU
Použitím vizuálních značek pro vytvoření semaforů a jiných překážek, mohou uživatelé napsat vlastní programy, které umožňují S1 autonomně jezdit a plnit komplexní úkoly.
Prozkoumejte matematické principy, které zahrnují ovládání robotů a mechaniku pohybu, díky šesti modulům umělé inteligence.
Podrobně porozumějte umělé inteligenci, zatímco se zdokonalujete v těchto, a mnoho dalších dovednostech.


ROBOTICKÁ SOUTĚŽ ROBOMASTER
S1 byl inspirován každoroční robotickou soutěží DJI RoboMaster.
Od doby vzniku v roce 2015 se přes 20 000 studentů z více než 400 škol zúčastnilo této vzrušující soutěže, která testuje důvtip, inženýrství, a zkušenosti s řešením problémů.


SVĚT JE VAŠE ARÉNA
Vytvořte vlastní bojiště kdekoliv a kdykoliv, a užijte si množství režimů souboje díky nevídanému a pohlcujícímu zážitku v pohledu z první osoby. Celou akci můžete natáčet a sdílet, a to pouhým stisknutím tlačítka.
BUĎTE VE STŘEDU DĚNÍ - Užijte si unikátní a pohlcující zážitek z jízdy a boje díky fascinujícímu pohledu z první osoby.
ZÁVOĎTE - Soutěžte s protivníky na vlastních tratích. Díky rozpoznávání vizuálních značek odemykejte speciální schopnosti jako extrémní rychlost, nebo taste proti soupeřům zbraně jako závrať, které vám pomohou získat náskok a vyhrát závod.
VŠICHNI PROTI VŠEM - Zůstává pouze nejsilnější. Přemozte soupeře díky vlastním schopnostem v tomto souboji, umožněném unikátním rozhodčím systémem a inteligentním vnímavém pancéřování S1.
VYVÍJEJTE VLASTNÍ DOVEDNOSTI - V každé soutěži má moudrost stejnou váhu jako síla. S1 umožňuje uživatelům použít školní znalosti programování pro vytvoření unikátních funkcí, které nejen porazí soupeře, ale i překvapí diváky. Díky novému výukovému konceptu S1 napomáhá uživatelům radovat se z výuky novými a zábavnými metodami.


INOVATIVNÍ A NÁZORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ
S1 je vybaven vším podstatným pro okamžitý provoz.
Cesta k mistrovství nabízí praktické kurzy zlepšující porozumění programovacím jazykům, a zároveň RoboAcademy nabízí osnovu videí a podrobných návodů s detailním vysvětlením bloků a modulů S1.


APLIKACE ROBOMASTER
Interakce napříč platformami a nejrůznější provozní režimy pro S1 společně s bohatými vzdělávacími zdroji a několika soutěžními režimy jsou k dispozici díky speciální aplikaci RoboMaster.
MULTIPLATFORMNÍ POUŽITÍ - Funkce a herní režimy jsou momentálně k dispozici na systémech iOS, Android a Windows. Aplikace RoboMaster dokonce povoluje společné hraní uživatelů různých platforem současně. [4]
RŮZNÉ OVLÁDACÍ METODY - S1 může být ovládán počítačem nebo mobilním zařízením přes dotykovou obrazovku, gyroskop, nebo ovladačem.
FLEXIBILNÍ PROGRAMOVÁNÍ A SDÍLENÍ - Jednoduše pište, aplikujte nebo sdílejte během několika sekund programy pomocí aplikace RoboMaster.

Poznámky
1. Tato hodnota byla měřena z;a provozu na rovném povrchu a s neaktivním dělem.
2., Komponenty zahrnují: 7 motorů, 6 detektorů nárazu, 7 infračervených senzorů, 1 optický senzor, 1 mikrofon, 1 reproduktor, 2 gyroskopy a 21 LED světel. Všechny jsou provozuschopné a konfigurovatelné.
3. Pulzní šířková modulace (PWM) je obvykle používána pro řízení servopohonů, LED a ovladačů. Pro použití PWM se odkažte na návod na programování.
4. Momentálně dostupné jsou pouze Python Beta a Windows Beta.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
KAMERA
Zorný úhel: 120°
Maximální rozlišení fotografie: 2560×1440
Maximální rozlišení videa FHD: 1080/30fps / HD: 720/30fps
Maximální datový tok videa: 16 Mbps
Formát fotografií: JPEG
Format videa: MP4
Snímač: CMOS 1/4”; Efektivní pixely: 5M
Provozní teplota: -10 až 40 °C

ÚZKÉ INFRAČERVENÉ JEDNOTKY
Efektivní dosah [1]: 6 m (v podmínkách s vnitřním osvětlením)
Efektivní oblast Proměnlivá: 10° až 40° (Efektivní oblast se zmenšuje s narůstající vzdáleností cílového objektu)

ŠIROKÉ INFRAČERVENÉ JEDNOTKY
Efektivní dosah [1]: 3 m (v podmínkách s vnitřním osvětlením)
Efektivní šířka: 360° (v podmínkách s vnitřním osvětlením)

DETEKTOR ZÁSAHU
Požadavky detekce - Pro aktivování detektoru zásahu musí být splněny tyto podmínky:
průměr gelových kuliček ? 6 mm
rychlost střely ? 20 m/s
úhel mezi směrem nárazu a rovinou detektoru nárazu není menší než 45°
Maximální frekvence detekce 15 Hz
S1
Hmotnost produktu: Přibližně 3.3 kg
Rozměry produktu: 320×240×270 mm (délka × šířka × výška)
Rychlost pohybu podvozku: 0 - 3.5 m/s (vpřed) / 0 - 2.5 m/s (vzad) / 0 - 2.8 m/s (do strany)
Maximální rychlost otáčení: 600°/s

M3508I STŘÍDAVÝ MOTOR
Max. otáčky: 1000 rpm
Max. kroutící momen: 0.25N·m
Max. výkon: 19 W
Provozní teplota: -10 to 40 °C
Driver: FOC
Způsob řízení: Uzavřené zpětnovazební smyčky
Ochrana: Ochrana před přepětím / Ochrana před přehřátím / Soft-start / Ochrana proti zkratu / Detekce anomálie čipu a senzoru

DĚLO
Řízená fekvence výstřelů: 1-8/s
Maximální fekvence výstřelů: 10/s
Výchozí rychlost výstřelů: Přibližně 26 m/s
Velikost záobníku: Přibližně 430 kuliček

GIMBAL
Ovladatelný rozsah Klonění: -20° to +35°
Otáčení: ±250°
Mechanický rozsah Klonění: -24° to +41°
Otáčení: ±270°
Maximální rychlost otáčení 540°/s
Rozsah úhlových vibrací (na rovném povrchu a s vypnutým dělem): ±0.02°

INTELIGENTNÍ OVLADAČ
Latence [2]: Wi-Fi připojení: 80-100ms připojení přes router: 100-120ms (bez překážek, bez rušení)
Kvalita živého přenosu: 720p/30fps
Maximální přenosová rychlost živého přenosu: 6 Mbps
Pracovní frekvence [3]: 2.4 GHz, 5.1 GHz, 5.8 GHz
Pracovní režimy: Připojení přes Wi-Fi ; Připojení přes router
Maximální dosah [4]: Připojení přes Wi-Fi: FCC, 2.4 GHz 140 m, 5.8 GHz 90 m / CE, 2.4 GHz 130 m, 5.8 GHz 70 m / SRRC, 2.4 GHz 130 m, 5.8 GHz 90 m / MIC, 2.4 GHz 130 m
Připojení přes Router: FCC, 2.4 GHz 190 m, 5.8 GHz 300 m / CE, 2.4 GHz 180 m, 5.8 GHz 70 m / SRRC, 2.4 GHz 180 m, 5.8 GHz 300 m / MIC,2.4 GHz 180 m
Vysílací výkon (EIRP): 2.400-2.4835 GHz, FCC: ?30 dBm, SRRC: ?20 dBm, CE: ?19 dBm, MIC: ?20 dBm
5.150-5.250 GHz , FCC: ?30 dBm, SRRC: ?23 dBm, CE: ?20 dBm, MIC: ?23 dBm
5.725-5.850 GHz, FCC: ?30dBm, SRRC: ?30dBm, CE: ?14 dBm,
Standard přenosu: IEEE802.11a/b/g/n

INTELIGENTNÍ AKUMULÁTOR
Kapacita: 2400 mAh
Nominální nabíjecí napětí: 10.8 V
Maximální nabíjecí napětí:12.6 V
Typ: LiPo 3S
Energie: 25.92 Wh
Hmotnost produktu: 169 g
Pracovní teplota: -10 to 40 °C
Teplota pro nabíjení: 5 to 40 °C
Maximální nabíjecí výkon: 29 W
Výdrž baterie: 35 minutes (testováno při stálé rychlosti 2 m/s na rovném povrchu)
Výdrž baterie v pohotovostním režimu: Přibližně 100 minut

NABÍJEČ
Vstup: 100-240 V, 50-60Hz, 1A
Výstup: 12.6V=0.8A nebo 12.6V=2.2A
Napětí: 12.6 V
Výkon: 28 W

GELOVÉ KULIČKY
Průměr: 5.9-6.8 mm [2]
Hmotnost produktu: 0.12-0.17 g [2]

APLIKACE
Název: RoboMaster
iOS: iOS 10.0.2 a vyšší
Android: Android 5.0 a vyšší

ROUTER
Doporučovaný router: TP-Link TL-WDR8600; TP-Link TL-WDR5640; TP-Link Archer C7; NETGEAR X6S (International)
Doporučovaný outdoor zdroj pro router: Power banka (s odpovídajícím napětím pro router)

microSD KARTA
Podporované SD karty s capacitou až 64GB


Poznámky
1. Použití infračervených jednotek bude ovlivněno ve venkovním nebo infračerveném prostředí.
2. Měřeno v prostředí bez rušení a ve vzdálenosti přibližně jednoho metru mezi mobilním zařízením, routerem a S1. Použitým zařízením iOS byl iPhone X. Výsledky testování na jiném zařízení se mohou lišit.
3. V některých oblastech je zakázáno venkovní použití 5,1 GHz a 5,8 GHz. Vždy dodržujte všechny místní zákony a předpisy ve vaší zemi nebo regionu.
4. Měřeno v prostředí bez rušení a bez překážek. Pro připojení přes Wi-Fi byl použit k testování iPad šesté generace (vydán v roce 2018). Pro připojení přes router bylo pro testování použito několik modelů routerů. FCC: TP-Link Archer C9; SRRC: TP-Link WDR8600; CE: TP-Link Archer C7; MIC: WSR-1160DHP3.
5. Gelové kuličky po čtyřech hodinách namočení ve vodě bobtnají na použitelnou velikost.

Kategorie dětského zboží: .cz | Elektronika | TV, video, audio | Drony


Potřebujete další informace ke dětskému zboží DJI RoboMaster S1 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz