Zobrazit větší

Parrot Disco Adventurer FPV se Sky-controller 2 a Kokpit brýlemi + batoh + baterie navíc + FlightPlan

3520410045806

A324:644368 (pro objednávky)

Nové

Parrot Disco FPV je navržen s důrazem na aerodynamiku. Extra lehké tělo z karbonu a EPP (expandovaný polypropylen) zajišťuje skvělé...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 19 990 Kč

Více informací:

Parrot Disco Adventurer FPV se Sky-controller 2 a Kokpit brýlemi + batoh + baterie navíc + FlightPlan - Drony - Děti v bavlnce .cz

Parrot Disco Adventurer FPV se Sky-controller 2 a Kokpit brýlemi + batoh + baterie navíc + FlightPlan

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • Barevné provedení: Zelená
  • Průměr: 136


Parrot Disco FPV je navržen s důrazem na aerodynamiku. Extra lehké tělo z karbonu a EPP (expandovaný polypropylen) zajišťuje skvělé vlastnosti a snadné ovládání. S virtuálními brýlemi Parrot Cockpitglasses prožijete neopakovatelné okamžiky při pohledu přímo z kokpitu. Zažijete vzrušení z extrémního letu a vychutnáte si nádherný pohled do krajiny při poklidném plachtění.
Zcela nový úhel pohledu
S virtuálními brýlemi Parrot Cockpitglasses se ocitnete přímo v kokpitu. Jednoduše na mobilním telefonu aktivujete aplikaci FreeFlight Pro a následně telefon vložíte do brýlí. Díky přímému přenosu z Full HD kamey na těle dronu budete mít pocit, jako byste sami létali.
Létejte rychleji a déle
Parrot Disco FPV je vybaven výkonným motorem, díky kterému dosahuje rychlosti až 80 km/h. S vysokokapacitním akumulátor si užijete až 45 minut letové doby. Díky ovladači Parrot Skycontroller 2, optimalizovanému Wi-Fi připojení a živému video přenosu máte všechno pevně v rukou.

S aplikací FreeFlight Pro jste připraveni ke startu
Mobilní aplikace FreeFlight Pro je ke stažení zdarma. Jedním stisknutím tlačítka můžete vzlétnou, filmovat nebo sdílet videa a fotky. S asistencí Smart Flights bez problému pořídíte překrásné fotografie. Na displeji můžete sledovat aktuální statistiky a letecká data. Aplikace je navržena pro použití s ovladačem Skycontroller 2 a brýlemi Cockpitglasses 2.


 

Kategorie dětského zboží: .cz | Elektronika | TV, video, audio | Drony


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Parrot Disco Adventurer FPV se Sky-controller 2 a Kokpit brýlemi + batoh + baterie navíc + FlightPlan ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz