Zobrazit větší

Kočka na pružině

4019359909083

A1:BI1701 (pro objednávky)

Nové

Kočka na pružině je krásná dřevěná hračka již pro ty nejmenší. Má krásný malovaný a...

Více informací:

Výrobce: BINO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 169 Kč

Více informací:

Kočka na pružině - Dřevěné hračky a figurky - Děti v bavlnce .cz

Kočka na pružině

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Kočka na pružině je krásná dřevěná hračka již pro ty nejmenší. Má krásný malovaný a propracovaný obličej, který se na dítě jen směje, jeho tělíčko je krásně namalováno a propracováno. Nožičky a ručičky má na špagátkách, proto se hezky hýbou, když s ním houpají. Jemným zatáhnutím kočičku snadno rozpohybujete a její veselé skákání zaujme a rozveselí všechny děti. Kočka na pružině je veselá postavička, která je pořád v pohybu.

Rozměr: 12 x 6 x 5 cm

Značka BINO byla uvedena na trh v roce 1992 jako označení pro škálu dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů a vybavení mateřských školek. Základní stavební prvky, na kterých je značka vybodována jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Veškeré použité materiály podléhají přesné. Produkty jsou určené především pro pobavení a rozvoj dětí od nejmenší až po školáky. Většina hraček spojuje zábavu s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné motoriky, formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti. 

Kategorie dětského zboží: Dřevěné hračky | Dřevěné hračky a figurky


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kočka na pružině ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz