Zobrazit větší

Dekorace Krtek nálepky na stěnu 1list

8590331710225

A1:UN28653 (pro objednávky)

Nové

Nálepky s motivem krtečka a jeho kamarádů jsou krásné dekorace na vaši stěnu. Už žádné...

Více informací:

Výrobce: WIKY


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 59 Kč

Více informací:

Dekorace Krtek nálepky na stěnu 1list - Doplňky, drobnosti - Děti v bavlnce .cz

Dekorace Krtek nálepky na stěnu 1list

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Nálepky s motivem krtečka a jeho kamarádů jsou krásné dekorace na vaši stěnu. Už žádné nudné bílé zdi v pokojíčku.  V nálepkách naleznete kromě Krtečka také Myšku, Zajíce, Ježka a další kamarády. Vaše děti budou večer usínat s pocitem, že tam nejsou sami, a nebudou se bát tmy ani večerních bubáků.

Velikost: 50 x 32 cm

Obsah balení: 1 list samolepek

Oblíbený dětský hrdina Krteček  je vhodný jak pro kluky, tak i pro holky. A to již pro ty nejmenší. Kdo by již dnes neznal známou roztomilou plyšovou postavičku Krtečka, která se podívala dokonce i do vesmíru. Tento plyšák by neměl chybět ani u vás doma, stane se hned vaším kamarádem.  

Autor: Miler Zdeněk

Firma WIKY obohacuje dětský svět o kvalitní a dostupné hračky, ale také o papírenské a sportovní potřeby již od roku 1991. Mezi nejoblíbenější produkty patří hračky s licencí Krteček. Veškeré výrobky jsou neustále podrobovány pečlivé analýze, aby bylo možno provádět pružně obměnu, vždy s důrazem na kvalitu a co možná nejnižší cenu. 

Kategorie dětského zboží: Doplňky do dětského pokojíčku | Doplňky, drobnosti


Potřebujete další informace k dětskému zboží Dekorace Krtek nálepky na stěnu 1list ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz